1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
- laureaci etapu grudniowego
32
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Prezentacja przekazana do banku

Prezentację oraz kartę zgłoszeniową do konkursu SKO dla szkół i nauczycieli przekazaliśmy do I Oddziału PKO BP w Zduńskiej Woli.

9

Plecaki od SKO

Troje uczniów z klasy 3b zostało laureatami konkursu ogłoszonego w naszej gazetce "Kurier SKO".

0

Rok szkolny 2020/2021 zakończony!

Rok szkolny 2020/2021 już za nami! Świadectwa z rąk wychowawców odebrało 289 uczniów naszej szkoły, w tym 40 z klas ósmych. Ponadto za bardzo wysokie wyniki w nauce oraz godne zachowanie nagrodę dyrektora szkoły otrzymało 36 osób.

0

Kangurowe sukcesy

Dużym sukcesem naszych uczniów naszej szkoły zakończył się udział w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY.

2

Witamy nowych SKO-wiczów

Czworo uczniów z klasy 1b zostało nowymi SKO-wiczami, którzy założyli konto SKO. W nagrodę otrzymali prezenty ufundowane przez SKO.

0

Sprintem do maratonu

W VII edycji Ogólnopolskiego Maratonu Przedszkolaków wzięło udział 51.232 uczestników w tym dzieci z naszego przedszkola. Razem pokonaliśmy dystans 34.555.94 km, co można porównać do 818 maratonów.

0

Sklepik SKO

W czerwcu 2021r. otworzyliśmy sklepik Szkolnej Kasy Oszczędności. Zysk, jaki osiągnęliśmy po ponad 3 tygodniach działalności, zasilił nasze konto.

0

Nagradzamy SKO-wiczów

Koniec roku szkolnego to również czas podsumowania konkursów organizowanych przez Szkolną Kasę Oszczędności.

0

Nagradzamy najlepszych w konkursie "Dyktando z SKO"

W roku szkolnym 2020/2021 Szkolna Kasa Oszczędności była organizatorem szkolnego konkursu "Dyktando z SKO" dla klas trzecich. W minionym tygodniu przyszedł czas na wręczenie nagród.

2

Najładniejsze skarbonki SKO

Szkolna Kasa Oszczędności działająca w naszej szkole była organizatorem konkursu "Na najładniejszą skarbonkę SKO" dla klas drugich.

3
1 2 3 następna ostatnia