1 2 następna ostatnia

Wakacyjne porady Lokatki
Jak bezpiecznie korzystać ze słońca?
3
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Bezpieczne wakacje

Wakacje 2020 stały się faktem. W związku z tym warto zapoznać się prezentacją przygotowaną przez przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego działającego w naszej szkole: Laurę Graf i Oliwię Staniuchę o bezpiecznych wakacjach.

8

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Rok szkolny 2019/2020 już za nami! Świadectwa z rąk wychowawców odebrało 298 uczniów naszej szkoły. Życzymy wszystkim udanych, bezpiecznych, pogodnych wakacji, a absolwentom owocnych sukcesów w dalszej edukacji w szkołach ponadpodstawowych.

2

SKO sponsorem

Dzięki Szkolnej Kasie Oszczędności działającej w szkole nasza biblioteka wzbogaciła się o dziewięć pozycji książkowych. Tym razem ze środków SKO zdobytych w konkursach organizowanych przez Bank PKO BP zakupiliśmy: „Hulajnogą przez smoczą wyspę”, „Baśniobór” oraz „Cukierku, ty łobuzie”.

4

Nagrody wysłane

Nagrody dla laureatów dwóch konkursów: Ogólnopolskiego Konkursu "Z ekonomią za pan brat" oraz Weekendowego Konkursu "Znam SKO" zostały wysłane. Jeszcze raz gratulujemy wszystkim laureatom.

0

Laureaci Weekendowego Ogólnopolskiego Konkursu "Znam SKO"

Miło nam poinformować, iż znamy laureatów Weekendowego Ogólnopolskiego Konkursu "Znam SKO".

3

Konkurs "Matematyka z SKO to jest to"

Zapraszamy do udziału w konkursie "Matematyka z SKO to jest to!"

2

Najlepsi w Wielkim Konkursie SKO "Pytanie na blogu"

Zgodnie z obietnicą, dziś prezentujemy listę laureatów Wielkiego Konkursu SKO "Pytanie na blogu" dla uczniów Zespołu Szkół w Czechach.

1

Weekendowy Ogólnopolski Konkurs "Znam SKO"

Szkolna Kasa Oszczędności działająca w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach zaprasza do udziału w Weekendowym Ogólnopolskim Konkursie "Znam SKO".

2

Szóste pytanie już za nami

Wielki Konkurs SKO "Pytanie dla blogu" dla uczniów Zespołu Szkół w Czechach już za nami. Dziś prezentujemy laureatów majowego pytania.

0

SOSW w Kole zaprasza do udziału w konkursie

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Św. Mikołaja w Kole zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie SKO „ Ekonomia na Szkolnych Blogach”.

4
1 2 następna ostatnia