1 2 3 następna ostatnia

Co robią lodówki na środku ulicy?
Zdarzyło Ci się zobaczyć dużą lodówkę na ulicy i zastanowiło Cię to, czemu ktoś ją tam zostawił? To przestrzeń stworzona po to, by dzielić się jedzeniem, którego z różnych powodów sami nie możemy zjeść.
7
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Prezentacja przekazana do banku

Prezentację oraz kartę zgłoszeniową do konkursu dla Szkolnych Kas Oszczędności i nauczycieli przekazaliśmy do I Oddziału PKO BP w Zduńskiej Woli.

6

Rok szkolny 2018/2019 zakończony!

Długo oczekiwany przez uczniów koniec roku szkolnego w końcu nadszedł. Od samego rana szkoła zapełniła się elegancko ubranymi uczniami, trzymającymi w dłoniach pęki kwiatów. W powietrzu wyczuwało się radość wymieszaną ze smutkiem związanym z faktem zakończenia roku szkolnego.

0

Uczymy się nawzajem

W roku szkolnym 2018/2019 realizowaliśmy cykl lekcji, podczas których uczennice klasy VI a należące do Szkolnej Kasy Oszczędności przeprowadziły zajęcia w klasach drugich.

0

Wielkie święto SKO-wiczów

We wtorek, 18 czerwca w naszej szkole odbyło się wręczenie nagród dla naszych konkursowiczów. Nagrodziliśmy laureatów konkursów organizowanych przez Szkolną Kasę Oszczędności: Wiosennej zbiórki makulatury, Wielkiego Konkursu "Pytanie na blogu" oraz laureatów ogólnopolskich konkursów SKO. Łącznie wrę ...

0

SKO-wicze czytają przedszkolakom

Uczennice klasy 6a należące do Szkolnej Kasy Oszczędności przybliżyły przedszkolakom postać Kuby Pieniążka i Żyrafki Lokatki.

0

Kangurowe sukcesy

Dużym sukcesem naszych uczniów zakończył się udział w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY. Tytuły laureatów zdobyli: Antonina Szewczyk i Jędrzej Dąbrowski - oboje z klasy 2a.

0

Festyn rodzinny w przedszkolu

14 czerwca 2019r. odbył się Festyn Rodzinny pod patronatem SKO. Rodzice najstarszej grupy uczestniczyli w wielu różnych aktywnościach integracyjnych. Były wspólne zabawy, pieczenie kiełbasek i poczęstunek.

1

GÓRA GROSZA

W mijającym roku szkolnym nasza szkoła brała udział w XIX zbiórce monet GÓRA GROSZA organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom.

2

Wakacyjny konkurs dla blogowiczów

Szkolna Kasa Oszczędności w Czechach ogłasza wakacyjny konkurs dla blogowiczów ze szkoły w Czechach.

7

Cztery lekcje oszczędzania

W dniach 10 i 11 czerwca do naszej szkoły zawitał p. Tomasz Buda - dyrektor Banku PKO BP w Zduńskiej Woli. Bank ten prowadzi dla nas konta w ramach Szkolnej Kasy Oszczędności.

1
1 2 3 następna ostatnia