1 2 następna ostatnia

Park kieszonkowy – niewielka wyspa zieleni w dużym mieście
Park kieszonkowy (z ang. pocket park) to po prostu niewielki park. Tego typu przestrzenie zazwyczaj można spotkać w dużych miastach. Zlokalizowane są w pobliżu osiedli, na których brakuje terenów zielonych.
6
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Żegnamy szóstoklasistów!

Szóstoklasiści mimo, iż zakończyli edukację w szkole podstawowej to jednak zostają w naszej szkole. Od września 2016 roku rozpoczynają edukację w gimnazjum, które znajduje się również w naszej szkole.

1

Wakacje czas zacząć!

W piątek, 24 czerwca uroczyście pożegnaliśmy rok szkolny 2015/2016.

1

Kolejni nagrodzeni w konkursie SKO

Kolejne trzy osoby zostały nagrodzone w konkursie SKO dla najszybszych. Są to: Michał Sztama, Piotr Kawczyński oraz Julia Kowalczyk - wszyscy z klasy 5. Cała trójka otrzymała nagrody ufundowane przez Szkolną Kasę Oszczędności.

1

Blogujemy przed wakacjami

Ostatnie lekcje przed wakacjami spędziliśmy na blogowaniu. Uczniowie klasy 3b zapoznali się z nowymi wpisami na naszym blogu, komentowali i lajkowali wpisy.

1

Warcabowi mistrzowie

Na świetlicy szkolnej zakończono turniej w rozgrywkach w warcaby. Emocje trwały do samego końca! W trakcie rozgrywek wyłoniono trzech finalistów z każdej grupy.

1

Najlepsi w Pandzie

Rozstrzygnięty został Ogólnopolski Konkurs EDI-Panda. Po raz kolejny nasi uczniowie spisali się na medal.

8

MAM PRAWO…

Marek Michalak, Rzecznik Praw Dziecka na zaproszenie Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Jerzego Szaniawskiego odwiedził Zduńską Wolę. Spotkał się z uczniami szkół podstawowych i gimnazjów z terenu miasta i powiatu zduńskowolskiego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie pierwszych klas gimnazjum.

0

Nasze skarbonki

Na świetlicy szkolnej, w ramach działań wspierających udział w szkolnej kasie oszczędności – SKO, uczniowie pod nadzorem opiekuna świetlicy, pani Małgorzaty Mossur, wykonały skarbonki i rysunki zachęcające do oszczędzania.

3

Konkurs SKO dla najszybszych

Szkolna Kasa Oszczędności w Czechach ogłasza kolejny konkurs dla najszybszych.

10
1 2 następna ostatnia