1 2 3 następna ostatnia

5 zł jakiego jeszcze nie było! Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu nową monetę
Moneta jest częścią serii „Odkryj Polskę”, która prezentuje ciekawe miejsca i zabytki z różnych regionów kraju. Nowe 5 zł upamiętnia realizację pierwszego etapu nowej drogi wodnej, łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską, która została oficjalnie otwarta 17 września 2022 r.
1
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Ogólnopolski Konkurs SKO „Z ekonomią za pan brat”

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie SKO „Z ekonomią za pan brat”.

1

"Zajączek z rozbitego lusterka" - moja rodzina

W szkolnej bibliotece odbyło się podsumowanie konkursu rysunkowego. Po cyklu zajęć propagujących czytelnictwo, dzieci z zerówki przeniosły swoje wrażenia na papier. Powstały pracę inspirowane przygodami Piotrusia i jego rodziny.

2

Piąte pytanie za nami

Piąte pytanie w Wielkim Konkursie SKO "Pytanie na blogu" już za nami.

1

Pierwszoklasiści rozwiązują test SKO

Nasi uczniowie z zapałem przystąpili do rozwiązywania testu wiedzy SKO. Uczniowie bez problemu radzą sobie z pytaniami na temat pieniędzy, cyberzagrożeń, zasad ekologicznego stylu życia oraz z pytaniami, jak robić świadome i zdrowe zakupy.

1

Egzaminy ósmoklasistów już za nami

42 uczniów klas ósmych naszej szkoły przystąpiło do egzaminu ósmoklasisty. W ciągu trzech dni rozwiązywali oni testy z języka polskiego, matematyki i języka obcego. Centralna Komisja Egzaminacyjna przekaże wyniki na początku lipca.

1

Z wizytą w banku

W dniu 13 maja 2022 r. klasy 4a i 5b uczestniczyły w wycieczce do Banku PKO BP w Zduńskiej Woli, z którym współpracujemy w ramach projektu SKO.

2

Spotkanie w Ratuszu

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jerzego Szaniawskiego w Zduńskiej Woli zaprosiła naszych uczniów na spotkanie autorskie z Michałem Rusinkiem. Uczniowie wysłuchali kilku utworów w interpretacji autora z książki „Wierszyki domowe” oraz „Wihajster”, a także brali udział w zabawie polegającej na tworze ...

1

Pamiętamy o naszym patronie

18 maja obchodziliśmy 102 rocznicę urodzin patrona naszej szkoły Jana Pawła II. Wartości takie jak: przyjaźń, rodzina, umiłowanie ojczyzny były propagowane przez papieża i są także bliskie uczniom naszej szkoły.

0

Serdeczne życzenia

Na środowej zbiórce zuchy wykonały serca i laurki z życzeniami dla naszego patrona Jana Pawła II.

1
1 2 3 następna ostatnia