1 2 3 następna ostatnia

Co robią lodówki na środku ulicy?
Zdarzyło Ci się zobaczyć dużą lodówkę na ulicy i zastanowiło Cię to, czemu ktoś ją tam zostawił? To przestrzeń stworzona po to, by dzielić się jedzeniem, którego z różnych powodów sami nie możemy zjeść.
13
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Nasz dziewięćsetny wpis…

Wpis, który właśnie czytacie jest naszym dziewięćsetnym wpisem dokonanym na naszym blogu.

2

Nagrodziliśmy najszyszych w konkursie dla blogowiczów

Dwoje uczniów otrzymało nagrody w konkursie dla blogowiczów. Zestawy gadżetów SKO otrzymali: Maja z klasy 2b i Oliwia z klasy 5a. GRATULUJEMY!!!

0

Uczą się, jak segregować śmieci

Dzieci już od najmłodszych lat uczą się, jak segregować śmieci.

6

Zachęcamy do zakładania kont SKO

Przez cały rok szkolny zachęcamy uczniów do zakładania kont Szkolnej Kasy Oszczędności. W ostatnich dniach na tablicach ogłoszeń i gazetce SKO powiesiliśmy plakaty informujące o korzyściach wynikających z posiadania takiego konta.

0

Majowe pytanie na blogu

Dzisiaj zamieszczamy piąte pytanie konkursowe dla blogowiczów z Zespołu Szkół w Czechach w Wielkim Konkursie SKO pt. "Pytanie na blogu". Przypominamy, iż składa się on z sześciu comiesięcznych pytań.

10

Nasi na podium

Drużyna naszej szkoły w składzie: Zofia Kikowska, Alojzy Andrzejewski i Antoni Andrzejewski zajęła drugie miejsce w powiatowych eliminacjach Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym, którego organizatorami byli policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zduńskowolskiej Komendy Powiatowej Policji.

0

Zmagania z matematyką

208 uczniów z 16 szkół podstawowych z terenu miasta i gminy Zduńska Wola, miasta i gminy Szadek oraz z Zapolic wzięło udział w XIX Powiatowych Potyczkach Matematycznych, które odbyły się w miniony piątek, 17 maja w naszej szkole.

2

Majowe blogowanie

Podczas szkolnych zajęć wykorzystujemy każdą wolną chwilę, aby blogować na szkolnym blogu. Dziewczęta z klasy 4a chętnie zapoznają się z nowymi wpisami na naszym blogu, komentują i lajkują wpisy.

2

Kartki dla Żyrafki Lokatki

Do naszej szkoły wpływają ostatnie prace na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Kartka urodzinowa dla Żyrafki Lokatki". Do tej pory doliczyliśmy się 128 prac z 22 placówek z całej Polski. Konkurs planujemy rozstrzygnąć na przełomie maja i czerwca 2019r.

4

Kolejne pytanie już w piątek

W najbliższy piątek, 24 maja ukaże się piąte już pytanie w Wielkim Konkursie SKO "Pytanie na blogu" dla blogowiczów z Zespołu Szkół w Czechach.

0
1 2 3 następna ostatnia