1 2 3 następna ostatnia

Torby papierowe – poznaj ich wady i zalety
Są w różnych rozmiarach i kolorach. Można wykorzystywać je do pakowania zakupów, przechowywania, np. zabawek, akcesoriów. W internecie nie brakuje kreatywnych pomysłów na wykorzystanie tego typu toreb, np. do zrobienia osłonek na doniczki, dekoracji czy podkładek na stół.
0
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Ekologiczne ciekawostki - cz. 3

Dzisiaj trzecia porcja ekologicznych ciekawostek.

3

Zuch jest sprawny... i nie tylko

To była myśl przewodnia środowej zbiórki. Zuchy najpierw odnalazły ukryte słowa, rozszyfrowały hasła i ułożyły w całość. Dalsza część to gry i zabawy. Ułożony przez druhów "parkur" zuchy przebyły bez żadnych problemów. .

2

Matematyka, ekologia i SKO - konkurs

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie SKO organizowanym przez SOSW w Kole.

2

Wierni słuchacze

Akcja czytelnicza "Starsi czytają młodszym" trwa i zatacza coraz większe kręgi. Obejmujemy czytaniem już wszystkie grupy przedszkolne. Mamy coraz więcej małych słuchaczy. Dzieci uwielbiają poranki z bajką czytane przez starsze koleżanki i kolegów.

2

Mamy laureatkę

Szkoła Podstawowa nr 2 w Szprotawie ogłosiła wyniki Ogólnopolskiego Konkursu "Matematyczno-ekonomiczne potyczki z SKO". Miło nam poinformować, iż jedną z laureatek została uczennica naszej szkoły. GRATULUJEMY!

1

Nagrody rozdane

W wiosennym konkursie poezji dedykowanym Marii Konopnickiej, nagrody zostały rozdane.

2

Zuchowe zabawy

Zuchy na ostatniej zbiórce świetnie bawiły się z druhnami na sali gimnastycznej. Były gry, pląsy i ćwiczenia. Potem udaliśmy się do biblioteki szkolnej. Tam rozpoczęliśmy pracę nad projektem okładki do własnej książki. Dalsza część przygód już w środę.

2

Witamy w drużynie SKO

W drużynie SKO witamy kolejnego ucznia. Tym razem nowe konto założył Kornel z klasy 1a. W nagrodę otrzymał prezenty ufundowane przez SKO.

2

Światowy Dzień Ziemi - 22 kwietnia

Światowy Dzień Ziemi to coroczne wydarzenie obchodzone w celu promowania ochrony środowiska, rozszerzania świadomości ekologicznej i życia w zgodzie z naturą. Idea obchodów Dnia Ziemi w tym dniu została zapoczątkowana w 1970 r. przez amerykańskiego senatora Gaylorda Nelsona.

6

Czwarte pytanie za nami

Czwarte pytanie w Wielkim Konkursie SKO "Pytanie na blogu" już za nami.

0
1 2 3 następna ostatnia