1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
- laureaci etapu grudniowego
34
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Nagroda dla Antosi

Miło nam poinformować, iż uczennica naszej szkoły Antonina Szewczyk z klasy 4a została laureatką Ogólnopolskiego Konkursu "SKO-wy test wiedzy o bezpieczeństwie w sieci" w kategorii klas 4-6. Konkurs zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 2 w Szprotawie.

5

Święta Wielkanocne

Pisanki, kraszanki – jajka malowane Nie ma Wielkanocy bez barwnych pisanek.

1

Ekologiczne ciekawostki - cz. 3

Dzisiaj trzecia porcja ekologicznych ciekawostek.

2

Dzień Osób z Zespołem Downa

To już kolejny rok, kiedy to obejmujemy swoją pamięciom i troską osoby z Zespołem Downa. 21 marca przypada Światowy Dzień Zespołu Downa. Ta data nie jest przypadkowa i nawiązuje do obecności u osób z zespołem Downa dodatkowego, trzeciego chromosomu w 21. parze chromosomów.

0

Kwietniowe pytanie na blogu

Dzisiaj zamieszczamy trzecie pytanie konkursowe dla blogowiczów z Zespołu Szkół w Czechach w Wielkim Konkursie SKO pt. "Pytanie na blogu". Przypominamy, iż składa się on z pięciu comiesięcznych pytań.

11

Wyróżnienie dla Klaudii

Miło nam poinformować, iż uczennica naszej szkoły Klaudia Janiak z klasy 1a zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Zakładka SKO". Konkurs zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 164 im. bł. Franciszki Siedliskiej w Krakowie.

2

Ostatnia szansa na rozwiązanie testu

Blisko 200 uczniów naszej szkoły wzięło już udział w Ogólnopolskim Teście Wiedzy o SKO i zdobyło dyplom „Mistrza wiedzy SKO”. Test ma na celu sprawdzenie wiedzy z ekologii, finansów, zdrowego stylu życia i cyberbezpieczeństwa.

1

Zmagania z Kangurem

36 uczniów naszej szkoły z klas II-VIII wzięło udział w 30. edycji Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny”. Uczestnicy w ciągu 75 minut zmierzyli się z 21-30 zadaniami (w zależności od kategorii wiekowej).

2

Kolejne pytanie już w poniedziałek

W najbliższy poniedziałek, 26 kwietnia między godzinami 18.00 a 19.00 ukaże się trzecie pytanie w Wielkim Konkursie SKO "Pytanie na blogu" dla blogowiczów z Zespołu Szkół w Czechach.

1

Powitanie Wiosny

W tym roku ze szczególnym utęsknieniem czekaliśmy na wiosnę i choć jej aspekty od kilku dni bardziej były widoczne w przedszkolu niż na zewnątrz, to jednak postanowiliśmy ją przywitać w otoczeniu przyrody.

1
1 2 3 następna ostatnia