1 2 3 następna ostatnia

5 zł jakiego jeszcze nie było! Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu nową monetę
Moneta jest częścią serii „Odkryj Polskę”, która prezentuje ciekawe miejsca i zabytki z różnych regionów kraju. Nowe 5 zł upamiętnia realizację pierwszego etapu nowej drogi wodnej, łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską, która została oficjalnie otwarta 17 września 2022 r.
1
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Kwietniowe pytanie na blogu

Dzisiaj zamieszczamy piąte pytanie konkursowe dla blogowiczów z Zespołu Szkół w Czechach w Wielkim Konkursie SKO pt. "Pytanie na blogu". Przypominamy, iż składa się on z sześciu comiesięcznych pytań.

10

Ostatnia szansa na udział w loterii

SOSW w Kole zaprasza do udziału w Ogólnopolskiej Loterii SKO. Na wysłanie rozwiązań macie czas tylko do 30 kwietnia.

1

Kolejne pytanie już w środę

W najbliższą środę, 29 kwietnia między godzinami 18.00 a 19.00 ukaże się piąte pytanie w Wielkim Konkursie SKO "Pytanie na blogu" dla blogowiczów z Zespołu Szkół w Czechach.

1

Ekologiczne ciekawostki - cz. 3

Dzisiaj trzecia porcja ekologicznych ciekawostek.

0

"Moc książek’’ - 23 kwietnia to Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

Obchodzone na całym świecie 23 kwietnia święto książki wywodzi się z Katalonii. Pierwszy raz zorganizowano je w 1926 r. Jest to ważna data w historii literatury światowej: data śmierci Cervantesa, urodzin i śmierci Szekspira, a także śmierci Inki Garcilasa de la Vegi. Zgodnie z tradycją katalońską t ...

7

Kangur przełożony na 28 maja

Nie odbył się zaplanowany na 19 marca oraz 16 kwietnia Międzynarodowy Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY. W związku z dalszym zawieszeniem zajęć w szkołach Komitet Organizacyjny Konkursu podjął decyzję o przeniesieniu zawodów na 28 maja.

3

Światowy Dzień Ziemi - 22 kwietnia

Światowy Dzień Ziemi to coroczne wydarzenie obchodzone w celu promowania ochrony środowiska, rozszerzania świadomości ekologicznej i życia w zgodzie z naturą. Idea obchodów Dnia Ziemi w tym dniu została zapoczątkowana w 1970 r. przez amerykańskiego senatora Gaylorda Nelsona.

2

Uczymy dzieci programować

Chociaż w domu nie mamy najczęściej dostępu do robotów z którymi pracujemy w przedszkolu, to jednak udaje się nam realizować zadania off-line związane z programem.

2

Konkurs EDI Panda przełożony

Nie odbędzie się zaplanowany na kwiecień Ogólnopolski Konkurs EDI Panda.

1

Zaświeć się na niebiesko

Polska na niebiesko to kampania społeczna, mająca na celu uświadomić jak najwięcej osób czym jest autyzm. Mówiąc głośno o autyzmie zwiększamy świadomość, a także tolerancję wśród społeczeństwa.

2
1 2 3 następna ostatnia