1 2 następna ostatnia

Prezent nie tylko na Mikołajki
Lista 10 upominków, które możesz zrobić samodzielnie.
13
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Przedłużamy konkurs na kartkę urodzinową dla Żyrafki Lokatki

Szkolna Kasa Oszczędności w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach oraz Bank PKO BP I Oddział w Zduńskiej Woli są organizatorami Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Kartka urodzinowa dla Żyrafki Lokatki”. W związku z licznymi zapytaniami ustaliliśmy NOWY TERMIN WYSŁ ...

11

Warto wiedzieć...

Bicie monet okolicznościowych, kolekcjonerskich także ma długą tradycję. Robią to wszystkie kraje na świecie od początku swojego istnienia. Jednym z najstarszych eksponatów w Polsce jest denar typu Gnezdvn Civitas. Przypuszcza się, że napis znajdujący się na nim upamiętnia zjazd gnieźnieński. Możliw ...

4

Czwarte pytanie za nami

Czwarte pytanie w Wielkim Konkursie SKO "Pytanie na blogu" już za nami.

3

Chcieć to znaczy móc…

3 kwietnia 2019r., na Wydziale Prawa Uniwersytetu Łódzkiego odbyły się uroczystości wręczenia dyplomów laureatom konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2018/2019.

3

Czechy na podium

Drużyna Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach zajęła trzecie miejsce w Halowym Turnieju w Piłkę Nożną o Puchar Wójta Gminy Zduńska Wola dla chłopców urodzonych w 2006 roku i młodszych. Zmagania odbyły się w Szkole Podstawowej w Izabelowie.

1

Dzień Matematyki 2019

Nasza szkoła wzięła udział w obchodach Ogólnopolskiego Dnia Matematyki. Tegoroczne obchody odbywały się w klasach szóstych pod hasłem "Matematyka dzika".

1

Zmagania z PANDĄ

82 uczniów naszej szkoły wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI-PANDA. Uczestnicy zmagali się z zadaniami testowymi z języka polskiego, matematyki, chemii i języka angielskiego. Wyniki konkursu poznamy w czerwcu.

0

Strażackie sukcesy

Dużym sukcesem zakończył się udział uczennicy Zespołu Szkół w Czechach w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

6

Kwietniowe pytanie na blogu

Dzisiaj zamieszczamy czwarte pytanie konkursowe dla blogowiczów z Zespołu Szkół w Czechach w Wielkim Konkursie SKO pt. "Pytanie na blogu". Przypominamy, iż składa się on z sześciu comiesięcznych pytań.

11
1 2 następna ostatnia