1 2 3 następna ostatnia

Trwa internetowy Test wiedzy SKO!
Każdy – zarówno dziecko, jak i osoba dorosła może sprawdzić ile wie m.in. na temat finansów, ekologii i cyberbezpieczeństwa. Do zdobycia dyplom Mistrza wiedzy SKO.
26
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Uwolnij książkę

Przez cały miesiąc marzec w naszym przedszkolu odbywała się akcja bookcrossingu, której celem było propagowanie czytelnictwa i zainteresowania książką wśród dzieci.

3

Wizyta żołnierza w przedszkolu

W piątek, 6 kwietnia 2018r. nasze przedszkole odwiedził tata Krystianka – Pan Robert, który jest żołnierzem. W trakcie wizyty nasz gość przedstawił charakterystykę służby żołnierskiej, codzienne obowiązki żołnierzy oraz zadania Wojska Polskiego.

1

Finał konkursu Zawodowiec 2018

Gimnazjaliści przedstawili swoje wymarzone zawody. Autorzy najciekawszych prac dostali 26 kwietnia 2018 dyplomy i nagrody. Ich rywalizacji patronował Łódzki Kurator Oświaty, Wojewoda Łódzki, Marszałek Sejmiku Wojewódzkiego, a patronat medialny sprawowała TVP Łódź.

4

Klasa 3b czyta najwięcej książek

Po siedmiu miesiącach w rankingu czytelnictwa prowadzi klasa 3b. Uczniowie tej klasy od września do marca przeczytali łącznie 177 książek.

4

Konkurs SKO dla najszybszych

Szkolna Kasa Oszczędności w Czechach ogłasza ósmy w tym roku szkolnym konkurs dla najszybszych.

14

Zmagania z PANDĄ

85 uczniów naszej szkoły wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI-PANDA. Uczestnicy zmagali się z zadaniami testowymi z języka polskiego, matematyki, chemii, historii, przyrody i języka angielskiego. Wyniki konkursu poznamy w czerwcu.

2

Gazetka SKO w nowej odsłonie

Gazetka Szkolnej Kasy Oszczędności zyskała nową odsłonę. Tym razem podstawowe informacje zastąpiło część nagrodzonych prac w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla klas 0-V pod hasłem "Wielkanocny witraż lub wielkanocna wycinanka z motywem SKO" organizowanym przez naszą szkołę.

2

Z SKO nakrętki zbieramy

Szkolna Kasa Oszczędności w naszej szkole jest organizatorem akcji zbiórki nakrętek.

16

Mamy kolejnego laptopa!

Nasza szkoła, dzięki Szkolnej Kasie Oszczędności, wzbogaciła się o kolejnego laptopa. Zakup był możliwy, dzięki wygranej w konkursie "SKO Blog Miesiąca", w którym zdobyliśmy bony upominkowe do Empiku w wysokości 1 tys. zł. Pozostałą kwotę dołożyliśmy z nagrody drugiego stopnia zdobytej w konkursie d ...

7

Kucharz w przedszkolu

Do naszego przedszkola zawitał tata Jasia z grupy 3-latków pan Jerzy Szczęśniak. Strój naszego gościa uświadomił dzieciom, że jest kucharzem.

5
1 2 3 następna ostatnia