1 2 3 następna ostatnia

Ekologiczne Igrzyska Olimpijskie w Paryżu: jak sport i ekologia idą ze sobą w parze
Ekologia przenika różne sfery życia człowieka i jak się okazuje, może mieć wiele wspólnego ze sportem, a w szczególności z organizacją dużych wydarzeń sportowych. Tego typu imprezy często wpływają negatywnie na zanieczyszczenia powietrza, wody czy gleby. Na szczęście organizatorzy wprowadzają ekolog ...
3
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Rajd rowerowy

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jerzego Szaniawskiego w Zduńskiej Woli zaprasza bibliotekarzy, czytelników oraz wszystkich sympatyków słowa pisanego i rowerów na rajd rowerowy pod hasłem "Odjazdowy bibliotekarz 2017". Rajd odbędzie się 27 maja 2017 roku o godz. 9.00. Zbiórka przy Ratuszu w Zduńskie ...

1

Konkurs SKO dla najszybszych

Szkolna Kasa Oszczędności w Czechach ogłasza ósmy w tym roku szkolnym konkurs dla najszybszych.

7

Czechy na podium!

Drużyna naszej szkoły zajęła trzecie miejsce w kategorii klas czwartych w I Gminnym Konkursie Matematyczno-Przyrodniczym „STONOGA” pod hasłem „Aby chronić, trzeba poznać”. Zmagania odbyły się w Szkole Podstawowej w Izabelowie.

1

Matematyczno-ekologiczne łamanie głowy!

W ramach obchodów Dnia Ziemi, uczniowie klas IV-V podczas lekcji matematyki rozwiązywali zadania matematyczno-ekologiczne.

1

Wielka Liga - półfinały!

Wspaniała czytelnicza podróż jest już na półmetku. Za nami półfinały III Ogólnopolskiego Konkursu Czytelniczego.

0

Konkurs czytelniczy rozstrzygnięty!

Gminny Konkurs Czytelniczy ze znajomości treści książki pt.: "Oto jest Kasia” - nasi rówieśnicy w lekturach organizowany przez bibliotekę Zespołu Szkół w Czechach został rozstrzygnięty.

0

Najlepsi w konkursie "Pytanie na blogu"

Trzecie pytanie w drugim etapie konkursu "Pytanie na blogu" za nami.

10

Czy wiecie skąd się bierze papier?

Czy w domowych warunkach można samodzielnie uczerpać kartkę papieru i co zrobić, by nadać jej wyjątkowy charakter? Na wszystkie te pytania odpowiedź znaleźli uczniowie klasy 4a podczas zajęć przyrody.

1

WYNIKI PROJEKTU Z ZUS

W ogólnopolskim projekcie z ZUS w naszej szkole wzięły udział klasy IIa, IIb, IIc. Uczniowie przygotowali szereg prezentacji, filmów, plakatów oraz komiksów. Szczególnie wyróżniło się kilka prac, które zostały przekazane do ZUS, a najlepsze zostaną nagrodzone przez organizatora.

2

Kacper dołączył do SKO

Nasza rodzina - Szkolna Kasa Oszczędności w Czechach - po raz kolejny powiększyła się. W roku szkolnym 2016/2017 do grona oszczędzających dołączyli kolejni uczniowie.

3
1 2 3 następna ostatnia