1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
- laureaci etapu grudniowego
49
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Lekcje oszczędzania

W dniu 28 kwietnia do naszej szkoły zawitali goście z Banku PKO BP w Zduńskiej Woli. Bank ten prowadzi dla nas konta w ramach Szkolnej Kasy Oszczędności.

6

Wiosenna zbiórka makulatury

Przedłużamy termin przynoszenia makulatury w konkursie Szkolnej Kasy Oszczędności "Wiosenna zbiórka makulatury".

0

W magicznym świecie

W dniu 26 kwietnia 2016r. odbył się Gminny Konkurs Czytelniczy ze znajomości wierszy Jana Brzechwy organizowany przez bibliotekę i świetlicę Zespołu Szkół w Czechach. Celem konkursu było propagowanie czytelnictwa i zainteresowań poezją dziecięcą.

2

Mały Mistrz Ortografii

W gminnym konkursie ortograficznym dla uczniów klas I – III „Mały Mistrz Ortografii” uczennica naszej szkoły Agata Krawiec z klasy 3a zdobyła III miejsce.

1

Powiatowy Konkurs Literacki „Z legendą przez Polskę”

27 kwietnia 2016r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Zapolicach podsumowano IV Powiatowy Konkurs Literacki „Z legendą przez Polskę”. Konkurs skierowany był do uczniów klas drugich i trzecich szkoły podstawowej z terenu powiatu zduńskowolskiego.

1

Konkurs SKO dla najszybszych

Szkolna Kasa Oszczędności w Czechach ogłasza kolejny konkurs dla najszybszych.

14

Udzielamy pierwszej pomocy

Pod takim tytułem w naszej szkole zorganizowano konkurs dla uczniów klas 5 i 6. Składał się on z dwóch części: teoretycznej, w której uczniowie odpowiadali na pytania oraz praktycznej, w której uczestnicy udzielali pomocy przy krwotoku z nosa, złamaniu kończyny oraz nieprzytomnemu poszkodowanemu.

10

Niezwykła podróż!

Uczniowie klas pierwszych wraz z panią bibliotekarką przeżyły niecodzienną przygodę w bajkowej krainie zwanej ,,Bibliotekolandia’’.

3

Zmagania z PANDĄ

67 uczniów naszej szkoły wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI-PANDA. Uczestnicy zmagali się z zadaniami testowymi z matematyki, historii, chemii, przyrody i języka angielskiego. Wyniki poznamy na początku czerwca.

9

Piątka w SKO

Do Szkolnej Klasy Oszczędności w naszej szkole dołączyło pięcioro uczniów.

3
1 2 3 następna ostatnia