1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
- laureaci etapu grudniowego
34
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Dzień Dinozaura

Dzień Dinozaura, to jedno z ulubionych świąt w kalendarzu każdego dziecka. To również ważny element preorientacji zawodowej w przedszkolu. Przecież to właśnie w tym wieku pojawiają się u dzieci pierwsze pasje i zainteresowania, to wtedy pierwszy raz mówimy – jak będę duży, to będę…

0

Nakrętki zbieramy i Oli pomagamy

W naszej szkole trwa akcja zbierania nakrętek. Ich kolejna porcja została przekazana na potrzeby niepełnosprawnej Oli.

0

DBI w naszej szkole

Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z inicjatywy Unii Europejskiej od 2004 roku w 150 krajach. Jest to największa światowa akcja na rzecz bezpieczeństwa najmłodszych użytkowników Internetu oraz promocji pozytywnego wykorzystywania sieci.

1

Projekt edukacyjny z ZUS

Lekcje z ZUS to projekt edukacyjny skierowany do uczniów szkół podstawowych. W ramach niego uczniowie uczestniczą w lekcjach, których celem jest przekazanie im praktycznej wiedzy o systemie ubezpieczeń społecznych w Polsce. Lekcje z ZUS mają za zadanie kształtować świadomość młodzieży, ucząc przy ...

0

Dzień Kota

Światowy Dzień Kota – to święto obchodzone corocznie 17 lutego. Ma ono podkreślić znaczenie kotów w życiu człowieka, niesienie pomocy wolno żyjącym i bezdomnym zwierzętom, które miały kiedyś dom, ale go straciły.

1

Świetlicowe zajęcia z SKO

Uczniowie klas I - III uczestniczyli w SKO-wych zajęciach na świetlicy. Podczas zajęć wykorzystane zostały materiały edukacyjne SKO. Na zakończenie dzieci wykonały piękne rysunki z Żyrafką Lokatką w roli głównej.

2

Kangur Matematyczny przełożony

Nie odbył się zaplanowany na 18 marca 2021r. Międzynarodowy Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY. Na wniosek organizatorów regionalnych konkurs został przeniesiony na 22 kwietnia.

0

Walentynki w przedszkolu

„Dziś świętego Walentego To dzień dobry dla każdego! W tym dniu wszyscy to wyznają, Że chcą kochać i kochają!”

0

Marcowe pytanie na blogu

Dzisiaj zamieszczamy drugie pytanie konkursowe dla blogowiczów z Zespołu Szkół w Czechach w Wielkim Konkursie SKO pt. "Pytanie na blogu". Przypominamy, iż składa się on z pięciu comiesięcznych pytań.

13

Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży

Samorząd Województwa Łódzkiego uruchomił Regionalny Interwencyjny Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży (RITZ). Infolinia stanowi wsparcie i pomoc w sytuacjach kryzysowych, które narastają wśród wielu młodych osób w okresie pandemii.

0
1 2 3 następna ostatnia