1 2 3 następna ostatnia

Co robią lodówki na środku ulicy?
Zdarzyło Ci się zobaczyć dużą lodówkę na ulicy i zastanowiło Cię to, czemu ktoś ją tam zostawił? To przestrzeń stworzona po to, by dzielić się jedzeniem, którego z różnych powodów sami nie możemy zjeść.
7
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Wiosenna zbiórka makulatury

Szkolna Kasa Oszczędności zaprasza uczniów grup 5-latków, 5-6-latków, 6-latków oraz klas I - VIII szkoły podstawowej do udziału w wiosennej zbiórce makulatury.

7

Mały-wielki sukces

Mamy zaszczyt pogratulować i przekazać wspaniałą wiadomość, że pani Agnieszka Besser-Krysiak – opiekunka naszej Szkolnej Kasy Oszczędności reprezentująca woj. łódzkie oraz naszych uczniów i placówkę, w której realizuje współpracę międzynarodową eTwinning, znalazła się w gronie laureatów krajowego ko ...

1

Konkurs SKO dla najszybszych

Szkolna Kasa Oszczędności w Czechach ogłasza kolejny w tym roku szkolnym konkurs dla najszybszych.

8

Mały miś w świecie wielkiej literatury

Dzieci z grupy 6-latków wraz z nauczycielem wybrały grupową maskotkę – Misia Przytulasa, który w roku szkolnym 2018/2019 odbywa czytelniczą podróż po domach przedszkolaków. W ramach tej ogólnopolskiej akcji do przedszkola zapraszane są również inne osoby, które czytają przedszkolakom.

2

Kangury w Czechach

Ponad 60 uczniów klas II-VIII szkoły podstawowej oraz klas III gimnazjum Zespołu Szkół w Czechach wzięło udział w 28. edycji Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny”. Uczestnicy w ciągu 75 minut zmierzyli się z 21-30 zadaniami (w zależności od kategorii wiekowej).

4

Programowanie z klockami LEGO

W Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Czechach dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej ze szkół gminnych odbyło się szkolenie „Jak kształcić kompetencje w zakresie programowania?” w ramach projektu „Kod do przyszłości”. Jego celem było zwiększenie kompetencji w zakresie nauczania programowan ...

6

Kangur Matematyczny już w czwartek

Kolejne święto matematyki czeka na uczniów naszej szkoły. Już w najbliższy czwartek, 21 marca 2019r. odbędzie się Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”.

2

Nagrody, nagrody...

W miniony piątek, 15 marca odbył się apel, podczas którego wręczaliśmy nagrody zdobyte w konkursach Szkolnej Kasy Oszczędności. Poniżej prezentujemy zdjęcia z przygotowania nagród, a w najbliższym czasie zaprezentujemy relację z apelu.

2

Marcowe pytanie na blogu

Dzisiaj zamieszczamy trzecie pytanie konkursowe dla blogowiczów z Zespołu Szkół w Czechach w Wielkim Konkursie SKO pt. "Pytanie na blogu". Przypominamy, iż składa się on z sześciu comiesięcznych pytań.

18

Sukcesy w Wielkiej Lidze Czytelniczej

Uczniowie naszej szkoły z powodzeniem wzięli udział w IV Ogólnopolskim Konkursie „Wielka Liga Czytelników”. To projekt czytelniczy o zasięgu ogólnopolskim skierowany do uczniów klas 1-8 szkół podstawowych. Celem konkursu było wyłonienie najlepszych czytelników, kształtowanie nawyku czytania i zdobyw ...

4
1 2 3 następna ostatnia