1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
- laureaci etapu grudniowego
32
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Kajetan lubi oszczędzać...

Kajetan z klasy 3b jest naszym nowym SKO-wiczem, który założył konto SKO. W nagrodę otrzymała prezenty ufundowane przez SKO.

6

Gazetka SKO

Zapraszamy wszystkich uczniów do zapoznania się z informacjami umieszczonymi na naszej gazetce Szkolnej Kasy Oszczędności.

2

Lutowe pytanie na blogu

Dzisiaj zamieszczamy pierwsze pytanie konkursowe dla blogowiczów z Zespołu Szkół w Czechach w Wielkim Konkursie SKO pt. "Pytanie na blogu". Przypominamy, iż składa się on z pięciu comiesięcznych pytań.

13

Spotkania z policjantami

Dla zduńskowolskich funkcjonariuszy bardzo ważna jest profilaktyka dzieci i młodzieży. W dniu 4 lutego policjanci przeprowadzili spotkania profilaktyczne z uczniami klas I-III z naszej szkoły.

1

Pierwsze pytanie już w środę

W najbliższą środę, 24 lutego między godzinami 16.00 a 18.00 ukaże się pierwsze pytanie w Wielkim Konkursie SKO "Pytanie na blogu" dla blogowiczów z Zespołu Szkół w Czechach.

5

Tłusty czwartek w naszej szkole

Zwyczaje tłustego czwartku na całym świecie koncentrują się wokół jedzenia pysznych słodkości. Staropolskie przysłowie mówi: Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek, a Bartkowa uwierzyła, dobrych pączków nasmażyła. A przesądni wierzą, że kto nie skusi się na ani jednego pączka, w dalszym życiu ni ...

5

Co to jest phishing?

Phishing to metoda oszustwa. Polega na tym, że cyberprzestępcy rozsyłają za pomocą poczty elektronicznej wiadomości, które bardzo przypominają oficjalną korespondencję, np. banku, dostawcy poczty elektronicznej, portali aukcyjnych i innych znanych organizacji. W mailach oszuści internetowi umieszcz ...

0

Tydzień Eko-zabawki

Gdy z przedszkola znikają wszystkie zabawki, to znak, że wydarzy się coś kreatywnego. Tak było i tym razem. W naszym przedszkolu w dniach 18-22 stycznia trwał tydzień EKO – zabawek. Dzieci przynosiły do przedszkola wszystko, co można było wykorzystać do działań twórczych, pojawiły się między innymi ...

2

Światowy Dzień Kota

Mimo że koty zwykle chadzają własnymi ścieżkami, nad wyraz często spotykają na nich na ssaki z gatunku homo sapiens. Człowiek rozumny udomowił wąsatego czworonoga prawie 10 tysięcy lat temu, ale dopiero w 1990 roku we Włoszech koty doczekały się swojego międzynarodowego święta. W Polsce pierwsze obc ...

2

Drugie życie książki

Nasza biblioteka szkolna dzięki akcji "Podaruj książkę bibliotece'', otrzymała w darze wiele ciekawych pozycji. Dzięki Wam, drodzy uczniowie, ofiarowane książki otrzymały "drugie życie''. Wszystkim którzy wzięli udział w akcji, bardzo dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie naszego projektu.

7
1 2 3 następna ostatnia