1 2 3 następna ostatnia

Kradzież tożsamości – czy dotyczy jedynie świata wirtualnego?
W tym wpisie znajdziesz najważniejsze informacje na temat kradzieży tożsamości, a także poznasz ciekawe przykłady, które pomogą Ci zrozumieć to zagadnienie.
0
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Zaśpiewali i wygrali

W czwartek, 13 lutego uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Konkursie Piosenki Obcojęzycznej zorganizowanym przez Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Zduńskiej Woli. Uczestnicy, uczniowie klas 7 i 8 szkół podstawowych, mieli za zadanie wykonać w dowolnym języku obcym piosenkę o tematyce związanej z wal ...

7

Walentynki w naszej szkole

Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkowa w naszej szkole. Gazetkę oraz pudełko, do którego przez cały tydzień można było wrzucać kartki walentynkowe wykonały uczennice naszej szkoły.

1

Dzień Babci i Dziadka

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre. Dlatego dzieci z naszego przedszkola gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji w grupie 4-5-latków.

1

Lutowe pytanie na blogu

Dzisiaj zamieszczamy trzecie pytanie konkursowe dla blogowiczów z Zespołu Szkół w Czechach w Wielkim Konkursie SKO pt. "Pytanie na blogu". Przypominamy, iż składa się on z sześciu comiesięcznych pytań.

14

Promujemy SKO

Na szkolnych korytarzach w naszej szkole wywiesiliśmy banery promujące Szkolną Kasę Oszczędności.

3

Ile zyskuję posiadając własne konto bankowe?

W poniedziałek, 17 lutego 2020r. odbyła się kolejna lekcja edukacji finansowej. Tym razem uczniowie klasy 6a pod czujnym okiem opiekuna SKO p. Jarosława Szewczyka próbowali odpowiedzieć na pytanie: „Ile zyskuję posiadając własne konto bankowe?”.

1

Kolejne pytanie już w poniedziałek

W najbliższy poniedziałek, 24 lutego między godzinami 19.00 a 20.00 ukaże się trzecie pytanie w Wielkim Konkursie SKO "Pytanie na blogu" dla blogowiczów z Zespołu Szkół w Czechach.

3

Kącik SKO w szkolnej bibliotece

W szkolnej bibliotece powstał kącik Szkolnej Kasy Oszczędności.

0

Wirtualny świat, realne wyzwania

Urządzenia elektroniczne i internet to istotna część naszego życia. Dzięki nim możemy kontaktować się z przyjaciółmi i rodziną, przesyłać dokumenty, zdjęcia, oglądać filmy, uczyć się np. języków obcych czy robić zakupy. Jeśli jednak coś wzbudzi Twój niepokój – powiedz o tym rodzicom lub nauczycielom ...

3

Nowi czytelnicy biblioteki

10 lutego nasza biblioteka szkolna powiększyła grono swoich czytelników. Uczniowie klasy Ia zapoznali się z regulaminem i zasadami wypożyczania książek. Wykazali się znajomością liter oraz sprawnie rozwiązywali zagadki.

2
1 2 3 następna ostatnia