1 2 następna ostatnia

Co robią lodówki na środku ulicy?
Zdarzyło Ci się zobaczyć dużą lodówkę na ulicy i zastanowiło Cię to, czemu ktoś ją tam zostawił? To przestrzeń stworzona po to, by dzielić się jedzeniem, którego z różnych powodów sami nie możemy zjeść.
13
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Lutowe pytanie na blogu

Dzisiaj zamieszczamy drugie pytanie konkursowe dla blogowiczów z Zespołu Szkół w Czechach w Wielkim Konkursie SKO pt. "Pytanie na blogu". Przypominamy, iż składa się on z sześciu comiesięcznych pytań.

15

Kolejne pytanie już w środę

Przypominamy, iż trwa Wielki Konkurs SKO "Pytanie na blogu".

6

Konkurs na zakończenie ferii

Szkolna Kasa Oszczędności w Czechach ogłasza drugi feryjny konkurs dla blogowiczów ze szkoły w Czechach.

4

Witamy w drużynie SKO

Maja, Stanisław, Oskar, Maksymilian, Hania i Krzysztof z grupy 6-latków założyli konta SKO. W nagrodę otrzymali prezenty ufundowane przez SKO.

1

Wyróżnienie dla Anieli!

Miło nam poinformować, iż uczennica naszej szkoły Aniela Barańska z klasy 1b (opiekun: Bogusława Damas) zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym z okazji 100-lecia PKO BP pod hasłem "Karta do bankomatu - na 100-lecie PKO Banku Polskiego". Organizatorami konkursu byli: Publiczna Szko ...

1

Feryjny konkurs dla blogowiczów

Szkolna Kasa Oszczędności w Czechach ogłasza feryjny konkurs dla blogowiczów ze szkoły w Czechach.

7

Dwie paczki z bateriami wysłane

W poniedziałek, 18 lutego 2019 roku do Organizacji Odzysku REBA S.A.wysłaliśmy dwie paczki z bateriami. Tym razem udało się uzyskać 27,5 kg baterii, za które otrzymamy punkty w IV edycji konkursu zbiórki zużytych baterii w placówkach oświatowych i wychowawczych na terytorium Polski pod hasłem "Eduku ...

4

Bezpieczne ferie z SKO

Korzystając z pięknej zimowej aury 6-latki postanowiły przypomnieć sobie zasady bezpieczeństwa obowiązujące podczas zabaw na śniegu.

3

Nagrodzeni w konkursie SKO dla najszybszych

Trzy osoby zostały nagrodzone w konkursie SKO dla najszybszych za miesiąc styczeń. Są to: Martyna z klasy 2b, Oliwia z klasy 5a oraz Natalia z klasy 6a. Cała trójka otrzymała nagrody ufundowane przez Szkolną Kasę Oszczędności.

4

Góralskie zabawy

Tym razem, dzięki koncertom muzycznym organizowanym przez panią Elżbietę Zdziarską dzieci poznały kulturę góralską. Artyści zaprezentowali elementy stroju góralskiego damskiego oraz męskiego, pojawiły się piosenki i tańce góralskie, a także zabawy.

12
1 2 następna ostatnia