1 2 3 następna ostatnia

Światowy Dzień Ochrony Środowiska
Wszyscy jesteśmy ReGeneracją!
11
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Klasa 3b bezkonkurencyjna

Klasa 3b po pięciu miesiącach prowadzi w rankingu czytelnictwa. Uczniowie tej klasy we wrześniu, październiku, listopadzie, grudniu i styczniu przeczytali łącznie 128 książek.

5

Nagrodzeni w konkursie SKO dla najszybszych

Trzy osoby zostały nagrodzone w konkursie SKO dla najszybszych za miesiąc luty. Są to: Ewa z klasy 3c, Zosia z klasy 5b oraz Patryk z klasy 6b. Cała trójka otrzymała nagrody ufundowane przez Szkolną Kasę Oszczędności.

3

Witajcie w naszej bajce

Pod takim tytułem dziewczynki na kółku bibliotecznym opracowały przedstawienie dla przedszkolaków.

5

Konkurs SKO dla najszybszych

Szkolna Kasa Oszczędności w Czechach ogłasza szósty w tym roku szkolnym konkurs dla najszybszych.

7

Wycieczka na lodowisko

Tuż po feriach zimowych uczniowie klas 4-7 uczestniczyli w wyjeździe na lodowisko mieszczące się w Łodzi. Zajęcia na lodzie były dla nich atrakcyjną formą ruchu.

6

Walentynki z SKO

14 lutego obchodziliśmy w naszej szkole święto zakochanych. Uczniowie szkoły podstawowej i przedszkola przygotowali mnóstwo kolorowych walentynek wyrażających ich wzajemne sympatie. Przedstawiciele uczniów rozdali zebrane wcześniej kartki.

2

Najlepsi w konkursie "Pytanie na blogu"

Za nami już pierwsze pytanie w II etapie konkursu "Pytanie na blogu".

9

Książka - sposób na nudę

W feryjny poniedziałek każdy chętny mógł spędzić ciekawie czas w bibliotece szkolnej. Oprócz tradycyjnego wypożyczania można było poszperać w księgozbiorze, skorzystać z e-booków, poznać tajniki pracy bibliotekarza.

6

Lutowe pytanie na blogu

Dzisiaj zamieszczamy pierwsze pytanie w II etapie konkursu dla blogowiczów z Zespołu Szkół w Czechach. Przypominamy, iż etap ten składa się z pięciu comiesięcznych pytań.

20
1 2 3 następna ostatnia