1 2 3 następna ostatnia

Jak być bezpiecznym podczas wakacji?
5 porad, o których warto pamiętać.
0
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Europejski Dzień Logopedy

W poniedziałek, 6 marca obchodzimy Europejski Dzień Logopedy. W związku z tym logopeda szkolny p. Anna Sowała-Rembielak zaprasza w tym dniu rodziców z dziećmi na konsultacje logopedyczne w gabinecie logopedy (II piętro w gimnazjum) w godz. 9.00-17.00.

5

Fryzjer w przedszkolu

Przedszkolaki potrafią doceniać pracę każdego człowieka i wiedzą, że każdy z nas ma do zaoferowania drugiemu coś pożytecznego i pięknego. Dlatego też w ramach spotkań z „Ciekawym Człowiekiem” zaprosiły do przedszkola panią fryzjerkę.

2

Walentynki w przedszkolu

Przedszkolaki przez cały tydzień poprzedzający to święto przygotowywały się do niego. Z inicjatywy grupy 4-latków powstała specjalna skrzynka pocztowa na Walentynkowe kartki. Dzieci z tej grupy postanowiły również upiec ciasteczka dla wszystkich przedszkolaków.

2

Wyróżnienie dla Marcela

17 lutego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 20 w Łodzi im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie wojewódzkiego konkursu ZAWODOWIEC 2017.

0

Konkurs SKO dla najszybszych

Szkolna Kasa Oszczędności w Czechach ogłasza szósty w tym roku szkolnym konkurs dla najszybszych.

9

Kangur Matematyczny

Kolejne święto matematyki czeka na uczniów naszej szkoły. Już za niecały miesiąc, 16 marca odbędzie się Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”.

17

Nagrodzeni w konkursie SKO dla najszybszych

Trzy osoby zostały nagrodzone w konkursie SKO dla najszybszych za miesiąc styczeń. Są to: Aleksandra Pol z klasy 6, Amelia Wardęga i Nikola Wawrzyniak - obie z klasy 4a. Cała trójka otrzymała nagrody w postaci kamizelek odblaskowych ufundowanych przez Szkolną Kasę Oszczędności.

3

Wybieramy Europejskie Drzewo Roku 2017

Do 28 lutego trwa głosowanie na Europejskie Drzewo Roku 2017 w międzynarodowym plebiscycie. Polskę reprezentuje dąb Józef w Wiśniowej (woj. podkarpackie), który zwyciężył w 6. edycji konkursu Drzewo Roku Klubu Gaja.

3

Kolejni nowi członkowie SKO

Nasza rodzina - Szkolna Kasa Oszczędności w Czechach - po raz kolejny powiększyła się. W roku szkolnym 2016/2017 do grona oszczędzających dołączyli kolejni uczniowie z klas 3a i 5a.

7

Spotkania z policjantami

W środę, 8 lutego 2017r. w naszej szkole odbyło się kolejne spotkania uczniów z przedstawicielami policji do spraw nieletnich. Tym razem przedstawiciele policji odwiedzili uczniów klas 5a i 6.

0
1 2 3 następna ostatnia