1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
- laureaci etapu grudniowego
32
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Dary już w schronisku

Jak już informowaliśmy, uczniowie klasy 7a postanowili wesprzeć schronisko dla zwierząt w Czartkach. Jeszcze przed świętami dzieci zorganizowały w klasie zbiórkę żywności i akcesoriów dla zwierząt. Następnie zebrane dary delegacja klasy przekazała do schroniska.

0

Świąteczny kiermasz

Przed świętami Bożego Narodzenia zorganizowany został kiermasz świąteczny, podczas którego sprzedawane były m.in. świece oraz lizaki. Dochód z akcji przeznaczony został na potrzeby Rady Rodziców działającej w naszej szkole.

1

Z życzeniami w Banku PKO BP

We wtorek, 21 grudnia z okazji Świąt Bożego Narodzenia odwiedziliśmy Bank PKO BP w Zduńskiej Woli, który prowadzi dla nas konta Szkolnej Kasy Oszczędności.

1

Zaczytani...

Klasa 2b uczestniczyła w zajęciach bibliotecznych. Każdy mógł sobie wypożyczyć książkę, którą później zareklamuje. Wszyscy uczniowie od razu zabrali się do dzieła. Czytali nie tylko w bibliotece...

0

"Światło nadziei" w naszej szkole

Harcerki i harcerze w całej Polsce niosą do ludzi Betlejemskie Światło Pokoju wraz z jego przesłaniem. W tym roku to „Światło nadziei”. Światło pochodzi wprost z Groty Narodzenia Pańskiego w Betlejem. Przez Austrię i Słowację trafia do Polski. Harcerze ze Zduńskiej Woli roznoszą je do różnych instyt ...

1

Kleimy najdłuższy łańcuch

W naszej szkole trwają przygotowanie do świąt. Przy dźwiękach kolęd kleiliśmy najdłuższy łańcuch w szkole, a może i w całej wsi... Łańcuch powstawał w dwóch grupach. Później został połączony w jedną całość i zdobi szkolny korytarz.

2

„1000 powodów by czytać” - podsumowanie konkursu

W naszej szkole podsumowano konkurs „1000 powodów by czytać”. Powodów by czytać może być więcej niż tysiąc, tego dowiedli nasi uczniowie. Wszystkie wykonane na konkurs prace są bardzo pomysłowe, oryginalne. Wybór był trudny, więc jury wyróżniło każdą klasę za wspólną pracę, inwencję i udział. Dodat ...

0

Betlejemskie światło pokoju

Na środowej zbiórce, po odczytaniu rozkazu druha Wiktora, poznaliśmy historię betlejemskiego światełka. Zapłonęło ono nie tylko na świeczkach, ale również w zuchowych sercach.

1
1 2 3 następna ostatnia