1 2 3 następna ostatnia

NOWOŚĆ: Test Wiedzy Ekonomicznej – rozpocznij przygotowania!
To będzie wyjątkowa inicjatywa. Zarówno pod względem tematyki, jak i materiałów, które pomogą Ci zdobyć 10/10 punktów.
6
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Wspieramy schronisko dla zwierząt

Uczniowie klasy VIb w nietypowy sposób postanowili uczcić imieniny Świętego Mikołaja. Zamiast obdarować się nawzajem upominkami postanowili pieniądze przeznaczone na prezenty przekazać na wsparcie potrzebujących. Udało się zebrać kwotę 200 zł.

4

Wigilijne pasowanie

We wtorek, 15 grudnia w grupie 3-latków odbyło się spotkanie wigilijne połączone z pasowaniem na przedszkolaka. Małe zuchy zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie oraz muzyczno-ruchowe. Tego dnia stały się prawdziwymi przedszkolakami Gminnego Przedszkola w Czechach.

2

Dzień Pluszowego Misia

Na ten dzień czekają wszystkie dzieci. Pluszowy miś to ich przyjaciel, powiernik sekretów i często taka zabawka, która zostaje z nami wiele, wiele lat.

1

Świąteczne kolędowanie

Grudzień to okres przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia oraz wspólnego kolędowania. Zapraszamy do posłuchania dwóch pięknych kolęd w wykonaniu uczennicy klasy 6a Aleksandry Ignaczak.

5

Z życzeniami w Banku PKO BP

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia w środę, 23 grudnia, odwiedziliśmy Bank PKO BP w Zduńskiej Woli, który prowadzi dla nas konta Szkolnej Kasy Oszczędności.

0

Mikołajki w przedszkolu

Mikołaj, Mikołaj jedzie samochodem, bo gdzieś zgubił saneczki w tę mroźną pogodę…

7

Życzenia od klasy 3a

Świąteczne życzenia przesyłają uczniowie klasy 3a.

7

Najpiękniejsze świąteczne choinki

W grudniu w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny pt. „Najpiękniejsza świąteczna choinka”. Celem konkursu było kultywowanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia, a także rozwijanie wyobraźni, estetyki i wrażliwości plastycznej oraz artystycznej dzieci.

1
1 2 3 następna ostatnia