1 2 3 następna ostatnia

Co robią lodówki na środku ulicy?
Zdarzyło Ci się zobaczyć dużą lodówkę na ulicy i zastanowiło Cię to, czemu ktoś ją tam zostawił? To przestrzeń stworzona po to, by dzielić się jedzeniem, którego z różnych powodów sami nie możemy zjeść.
13
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Czechy najlepsze!

Drużyna naszej szkoły zdobyła tytuł mistrzowski w Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Zduńska Wola. Zmagania, w których wzięło udział 6 drużyn, odbyły się w Szkole Podstawowej w Wojsławicach.

6

Droga do marzeń

W dniach 12-13 grudnia 2019r. w naszej szkole odbyło się niezwykłe wydarzenie-projekt „ Droga do marzeń”. Patronat honorowy nad zadaniem objęli: Pan Henryk Staniucha- Wójt Gminy Zduńska Wola oraz Pani Anna Stoparczyk- Dyrektor Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Po ...

2

Przedszkolaki w fabryce lizaków

Dzieci z naszego przedszkola wybrały się na wycieczkę do Candy Park w Rzgowie. Uczestnicy wycieczki uczyli się robić cukierkowe lizaki o wybranym przez siebie smaku. Potem dzieci mogły skorzystać z zabawy na dmuchanych zamkach.

4

Przedświąteczne zakupy - lekcja edukacji finansowej

We wtorek, 17 grudnia 2019r. odbyła się kolejna lekcja edukacji finansowej, tym razem w klasie 6b. Dzieci uczyły się jak dobrze zarządzać swoim budżetem w okresie przedświątecznym.

3

Prace na konkurs wysłane

Prace 22 uczniów wysłaliśmy do Szkoły Podstawowej w Długiem na Ogólnopolski Konkurs SKO "Świąteczna pocztówka SKO".

3

Z życzeniami w Banku PKO BP

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia w poniedziałek, 23 grudnia, odwiedziliśmy Bank PKO BP w Zduńskiej Woli, który prowadzi dla nas konta Szkolnej Kasy Oszczędności.

3

Koncert kolęd

W przedświąteczny piątek w naszej szkole Samorząd Szkolny zorganizował koncert kolęd. W koncercie wzięli udział uczniowie wszystkich klas.

2

Mikołajki w grupie 4-5-latków

Mikołajki w grupie 4-5-latków obfitowały w wiele ciekawych atrakcji. Najpierw dzieci udekorowały choinkę oraz pierniczki, a potem odwiedził ich św. Mikołaj, któremu dzieci wręczyły swoje listy.

1
1 2 3 następna ostatnia