1 2 3 następna ostatnia

Trwa internetowy Test wiedzy SKO!
Każdy – zarówno dziecko, jak i osoba dorosła może sprawdzić ile wie m.in. na temat finansów, ekologii i cyberbezpieczeństwa. Do zdobycia dyplom Mistrza wiedzy SKO.
26
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Nasz osiemsetny wpis…

Wpis, który właśnie czytacie jest naszym osiemsetnym wpisem dokonanym na naszym blogu.

4

Prace na konkurs wysłane

W środę, 19 grudnia 2018r. wysłaliśmy prace na dwa konkursy: Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Woda - nasz skarb" organizowany przez Szkołę Podstawową nr 3 im. Orła Białego w Biskupcu oraz Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Kartka z kalendarza 2019 SKO-PKO" organizowany przez Szkołę Podstawową im. ks. ...

0

Konkurs kolęd

W przedświąteczny piątek w naszej szkole zorganizowano konkurs kolęd. W konkursie wzięli udział uczniowie wszystkich klas.

4

Prawa Dziecka

20 grudnia uczniowie klasy 4a przygotowali przedstawienie profilaktyczne pt. "Prawa Dziecka".

1

BILET WSTĘPU DO BIBLIOTEKOLANDII

14 grudnia nasza biblioteka szkolna zamieniła się w magiczne i tajemnicze miejsce ze świata bajek i baśni. To tu był magiczny las i bajkowe postacie z różnych książek. A to wszystko – za przyczyną uczniów klasy VIa, którzy należą do aktywu bibliotecznego i przygotowali dla swoich młodszych kolegów ...

2

"Rymowanki o misiach''

Taki tytuł nosi wystawa prac, która jest podsumowaniem i uwieńczeniem konkursu który odbył się 28 listopada w bibliotece szkolnej. Uczniowie klas I i II zaprezentowali swoje wierszyki i rymowanki, które później zostały ocenione przez jury i zakwalifikowane do wystawy.

3

Nagrodzeni w konkursie SKO dla najszybszych

Trzy osoby zostały nagrodzone w konkursie SKO dla najszybszych za miesiąc listopad. Są to: Martyna z klasy 2b, Oliwia z klasy 5a oraz Antek z klasy 6b. Cała trójka otrzymała nagrody ufundowane przez Szkolną Kasę Oszczędności.

2

Góra grosza

W naszej szkole trwa kolejna, dziewiętnasta już edycja zbiórki monet GÓRA GROSZA organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom. Akcja ma na celu pomoc dzieciom, które z różnych powodów nie mogą wychowywać się w swoich biologicznych rodzinach. W Polsce wiele dzieci znajduje się w takiej sytuacji, a naszym ...

3
1 2 3 następna ostatnia