1 2 3 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
5
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Banknot św. Mikołaja

19 prac uczniów klas drugich i trzecich z Zespołu Gimnazjum, Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach wpłynęło na konkurs plastyczny "Banknot św. Mikołaja" organizowany przez Szkolną Kasę Oszczędności.

28

Świąteczne kartki dobroczynne

Nasza szkoła wzięła udział w akcji "Świąteczne kartki dobroczynne niosą pomoc i dobre słowo". Sprzedawaliśmy kartki świąteczne, a ze sprzedaży udało się zebrać 92 zł. Zebrane pieniądze przekazaliśmy na rzecz chorych, niepełnosprawnych podopiecznych Stowarzyszenia "Sursum Corda" ("w górę serca").

1

Osikowe warsztaty

14 grudnia 2016 roku w naszej szkole odbyły się warsztaty rękodzieła artystycznego "Osikowa Dolina". Dzieci z klas drugich i trzecich wykonywały ozdoby bożonarodzeniowe: aniołki i mikołaje z drzewa osikowego.

4

Mobilne miasteczko ruchu drogowego

W piątek, 16 grudnia w ramach wychowania komunikacyjnego uczniowie klas czwartych wzięli udział w zajęciach z udziałem mobilnego miasteczka ruchu drogowego. Zajęcia były przeprowadzone przez przedstawicieli Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Sieradzu. Głównym celem była prezentacja prawidłowych ...

5

Akcja „Uwolnij książkę - Bookcrossing”- Polub mnie!

Akcja „Uwolnij książkę” jest adresowana do wszystkich, którzy lubią czytać i chcą się dzielić książkami z innymi. W naszej szkole od 16 grudnia 2016r.  na szkolnych korytarzach są specjalne kąciki z książkami.

1

Konkurs kolęd

W przedświąteczny czwartek w naszej szkole zorganizowano konkurs kolęd. W konkursie wzięli udział uczniowie wszystkich klas.

1

Czytamy przy choince!

Piękną opowieść wigilijną "Osiołek i gwiazda'' wysłuchały w bibliotece przedszkolaki uczestniczące w projekcie czytelniczym. Na zakończenie dzieci po raz pierwszy mogły wypożyczyć sobie książkę, wybraną pod choinką, do domu.

1

Niezwykła choinka w bibliotece!

W tym roku w bibliotece szkolnej choinka wyrosła z nowości książkowych. Nie przetrwała ona jednak długo. Książki rozeszły się ,,jak ciepłe bułeczki.'' Zakup nowości zrealizowaliśmy dzięki projektowi MEN - w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

2

Piszą o nas...

Kolejny, dziesiąty już artykuł o naszej Szkolnej Kasie Oszczędności ukazał się w lokalnych mediach. Tym razem gazeta samorządowa Nasza Gmina zamieściła informację o sukcesach SKO oraz jej opiekuna w minionym roku szkolnym.

2
1 2 3 następna ostatnia