1 2 3 następna ostatnia

5 zł jakiego jeszcze nie było! Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu nową monetę
Moneta jest częścią serii „Odkryj Polskę”, która prezentuje ciekawe miejsca i zabytki z różnych regionów kraju. Nowe 5 zł upamiętnia realizację pierwszego etapu nowej drogi wodnej, łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską, która została oficjalnie otwarta 17 września 2022 r.
1
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Mamy kolejne złoto!

Drużyna chłopców klas 4-6 reprezentująca Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Czechach wygrała powiatowe zawody w piłkę ręczną w ramach Igrzysk Dzieci. W meczu o pierwsze miejsce nasi uczniowie udowodnili, że mają serce do walki i potrafią grać w „szczypiorniaka” – zdobyli złoty medal i powtórz ...

3

Zbieraliśmy kasztany

W naszej szkole odbyła się zbiórka kasztanów. Miło nam poinformować, iż udało się zebrać 1.075 kg kasztanów, za które uzyskaliśmy 1.075 zł. Za zdobyte pieniądze zostanie zakupiony stół do cymbergaja.

2

Mamy złoty medal!

Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły zwyciężyła w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej. Opiekunem zespołu jest p. Aleksandra Wróbel.

5

Wirtualna podróż po dnie oceanu

25 listopada w ramach projektu "Laboratoria przyszłości" uczniowie klasy 3b na zajęciach edukacji wczesnoszkolnej odbyli wirtualną podróż po dnie oceanu z użyciem gogli VR.

0

Piszą o dziesiątych urodzinach SKO

Informacja o dziesiątych urodzinach Szkolnej Kasy Oszczędności w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach ukazała się na portalu internetowym siewie.tv oraz na Facebooku Gminy Zduńska Wola.

2

Sukces Kuby

Nasz uczeń Kuba Shittu jest zawodnikiem reprezentacji Polski U-14 w piłce siatkowej. Kuba wziął udział w turnieju młodzików, który odbył się w Warszawie. Grając na pozycji podstawowego przyjmującego znacznie przyczynił się do zajęcia II miejsca swojego zespołu.

0

Wędrujące buty

Na ostatniej zbiórce zuchy poznały tradycje związane z andrzejkowymi wróżbami. Ten tajemniczy temat bardzo im się spodobał, a zabawa była wyśmienita. Już za tydzień kolejna przygoda.

1

Policyjna Akademia Bezpieczeństwa

Celem Policyjnej Akademii Bezpieczeństwa - Konkursu sprawności fizycznej oraz wiedzy o bezpieczeństwie było m. in. popularyzowanie zasad poszanowania i przestrzegania przepisów prawa, utrwalanie zdobytej wiedzy z zakresu ogólnego bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa w ruchu drogowym, propagowanie zas ...

1

ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ

Proste słowa: proszę, dziękuję, przepraszam, dzień dobry, miłego dnia powinny być wypowiadane codziennie, wprowadzają w nasze życie ciepłą atmosferę i budzą uśmiech na twarzach. Życzliwość ma niezwykłą moc, daje radość i zacieśnia więzy między ludźmi.

3

Laboratoria Przyszłości

17 listopada w ramach realizacji projektu "Laboratoria przyszłości" klasa 8b na zajęciach języka angielskiego odbyła wirtualny spacer po Londynie. Uczniowie "zwiedzali" miasto z użyciem specjalnych gogli VR. Lekcja stanowiła doskonałą okazję do zastosowania "żywego" języka w praktyce.

1
1 2 3 następna ostatnia