1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
- laureaci etapu grudniowego
32
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Proporzec zastępu

Na kolejnej zbiórce zuchy poznały znaczenie proporca i stworzyły ich wzorce w wersji mini. Przyjęliśmy też do naszego grona kolejnego zucha. W najbliższą środę następne zadanie i kolejna przygoda.

2

Pakiet powitalny już w szkole

Z Banku PKO BP otrzymaliśmy przesyłkę z pakietem powitalnym na rok szkolny 2021/2022.

1

Mamy laureatów!

Uczniowie naszej szkoły z powodzeniem wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Październikowe oszczędzanie z SKO” organizowanym przez Szkołę Podstawową w Michowicach.

3

Piszą o dziewiątych urodzinach SKO

Informacja o dziewiątych urodzinach Szkolnej Kasy Oszczędności w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach ukazała się na portalu zdunskawola.naszemiasto.pl.

2

Zasad bezpieczeństwa na drodze ciąg dalszy

Kilka podstawowych zasad, których należy przestrzegać, aby na drodze nie narażać siebie i innych na niebezpieczeństwo.

1

Niecodzienna lekcja biblioteczna

Uczniowie klasy 5b w ramach współpracy i wymiany doświadczeń uczestniczyli w lekcji, która odbyła się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Zduńskiej Woli. Poznaliśmy historię tej placówki, obejrzeliśmy wszystkie jej działy oraz podziwialiśmy wystawę, na której znalazły się prace absolwentów naszej sz ...

3

Klasa 2a dobrze wie, jak na jezdni zachować się

W naszej szkole duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo, dlatego w ramach programu autorskiego „Bezpieczny uczeń” w klasie 2a odbywają się lekcje na temat bezpieczeństwa dzieci na drodze.

0

Zdobyliśmy tytuł Bloga Miesiąca!

Miło nam poinformować, iż blog Szkolnej Kasy Oszczędności w Czechach otrzymał tytuł Bloga Miesiąca za miesiąc październik. Dziękujemy Komisji Konkursowej za tak duże wyróżnienie i docenienie naszej pracy. Dodajmy, iż w październiku tematem dodatkowo punktowanym było oszczędzanie.

3

SKO-wy Test Wiedzy o Ruchu Drogowym

Szkoła Podstawowa w Długiem zaprasza do udziału w II Ogólnopolskim SKO-wym Teście Wiedzy o Ruchu Drogowym.

5

Pamiątki z Portugalii

Po wizycie w Portugalii w ramach projektu Erasmus+ zostały piękne wspomnienia, mnóstwo inspiracji oraz pamiątki. Oto mała wystawka prezentująca część prezentów od naszych Partnerów.

3
1 2 3 następna ostatnia