1 2 następna ostatnia

Trwa internetowy Test wiedzy SKO!
Każdy – zarówno dziecko, jak i osoba dorosła może sprawdzić ile wie m.in. na temat finansów, ekologii i cyberbezpieczeństwa. Do zdobycia dyplom Mistrza wiedzy SKO.
31
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Klasa 1a dobrze wie, jak na jezdni zachować się

W naszej szkole duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo, dlatego w ramach programu autorskiego „Bezpieczny uczeń” w klasie 1a odbywają się lekcje na temat bezpieczeństwa dzieci na drodze.

0

Dzień Pluszowego Misia 2020

Zna twoje najskrytsze tajemnice, nigdy cię nie zawiódł, do tego jest zawsze przy tobie. Pluszowy miś, symbol szczęśliwego dzieciństwa, 25 listopada obchodził swoje święto.

1

Głosujemy na naszą szkołę!

Do wygrania 1000 nowych książek i czytników e-booków do szkolnej biblioteki!

0

Cała Polska Programuje

Grupy 3-4-latków i 4-latków uczestniczyły w Ogólnopolskim Święcie Programowania, którego zadania wypełniły nam dwa tygodnie działań. "Fundacja Rozwoju Edukacji Cyfrowej", w ramach organizowanego przez nią Ogólnopolskiego Programu "Uczymy Dzieci Programować", zainicjowała to wydarzenie. Objęło ono sw ...

4

Dzień Życzliwości

21 listopada obchodzimy Dzień Życzliwości. Zachęcamy Was, abyście w tym dniu złożyli życzenia znajomym, samotnym, starszym osobom, przesłali kartkę, podzielili się ŻYCZLIWOŚCIĄ z innymi.

7

Witamy w drużynie SKO

Maja i Martyna z klasy 3b założyły konta SKO. W nagrodę otrzymały prezenty ufundowane przez SKO.

4

Zasad bezpieczeństwa na drodze ciąg dalszy

Kilka podstawowych zasad, których należy przestrzegać, aby na drodze nie narażać siebie i innych na niebezpieczeństwo.

1

Dzień Chleba

Od ziarenka do bochenka – czyli jak to się dzieje, że codziennie rano na nasze stoły trafia świeżutki chlebek? Dlaczego chleb powinniśmy traktować z szacunkiem? Na te i inne pytania staraliśmy się znaleźć odpowiedzi w Dniu Chleba.

3

OBCHODY 102. ROCZNICY ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI

Czy można zapomnieć o tak ważnym święcie jak rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości? Oczywiście, że nie! Nawet w obliczu kształcenia na odległość można zrobić coś, co przypomni Uczniom o tej ważnej dacie.

2

Zdobyliśmy tytuł Bloga Miesiąca!

Miło nam poinformować, iż blog Szkolnej Kasy Oszczędności w Czechach otrzymał tytuł Bloga Miesiąca za miesiąc październik. Dziękujemy Komisji Konkursowej za tak duże wyróżnienie i docenienie naszej pracy. Dodajmy, iż w październiku tematem dodatkowo punktowanym było oszczędzanie.

14
1 2 następna ostatnia