1 2 następna ostatnia


Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Dzień Życzliwości

21 listopada obchodzimy Dzień Życzliwości. Zachęcamy Was, abyście w tym dniu złożyli życzenia znajomym, samotnym, starszym osobom, przesłali kartkę, podzielili się ŻYCZLIWOŚCIĄ z innymi.

7

Witamy w drużynie SKO

Maja i Martyna z klasy 3b założyły konta SKO. W nagrodę otrzymały prezenty ufundowane przez SKO.

4

Zasad bezpieczeństwa na drodze ciąg dalszy

Kilka podstawowych zasad, których należy przestrzegać, aby na drodze nie narażać siebie i innych na niebezpieczeństwo.

1

Dzień Chleba

Od ziarenka do bochenka – czyli jak to się dzieje, że codziennie rano na nasze stoły trafia świeżutki chlebek? Dlaczego chleb powinniśmy traktować z szacunkiem? Na te i inne pytania staraliśmy się znaleźć odpowiedzi w Dniu Chleba.

3

OBCHODY 102. ROCZNICY ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI

Czy można zapomnieć o tak ważnym święcie jak rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości? Oczywiście, że nie! Nawet w obliczu kształcenia na odległość można zrobić coś, co przypomni Uczniom o tej ważnej dacie.

2

Zdobyliśmy tytuł Bloga Miesiąca!

Miło nam poinformować, iż blog Szkolnej Kasy Oszczędności w Czechach otrzymał tytuł Bloga Miesiąca za miesiąc październik. Dziękujemy Komisji Konkursowej za tak duże wyróżnienie i docenienie naszej pracy. Dodajmy, iż w październiku tematem dodatkowo punktowanym było oszczędzanie.

14

Świętujemy ósme urodziny SKO - cz. 2

26 października 2020 roku minęło dokładnie osiem lat od chwili założenia Szkolnej Kasy Oszczędności w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach.

0

Sprintem do maratonu

To już szósta edycja tego wydarzenia. Łącznie w tym roku wzięło w niej udział 36102 uczestników. Razem pokonaliśmy dystans 14046,45 km, co można porównać do 333 maratonów.

2

Dominika lubi oszczędzać...

Dominika z klasy 2a jest naszą nową SKO-wiczką, która założyła konto SKO. W nagrodę otrzymała prezenty ufundowane przez SKO.

0

Święto Drzewa

Nasze przedszkole już od kilku lat aktywnie włącza się w obchody Święta Drzewa. W tym roku inicjatywa ta jest nam o tyle bliższa, iż wiąże się z realizowanym przez nas projektem Erasmus+ „Children in action against climate change. Let children open to the Word”.

0
1 2 następna ostatnia