1 2 3 następna ostatnia

Ekologiczne Igrzyska Olimpijskie w Paryżu: jak sport i ekologia idą ze sobą w parze
Ekologia przenika różne sfery życia człowieka i jak się okazuje, może mieć wiele wspólnego ze sportem, a w szczególności z organizacją dużych wydarzeń sportowych. Tego typu imprezy często wpływają negatywnie na zanieczyszczenia powietrza, wody czy gleby. Na szczęście organizatorzy wprowadzają ekolog ...
3
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Rośliny i zwierzęta kochamy o przyrodę dbamy

27 listopada w Powiatowym Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli odbyła się III Zduńskowolska Debata Ekologiczna pod hasłem „Rośliny i zwierzęta kochamy o przyrodę dbamy”, w której wzięli udział uczniowie z naszej szkoły.

5

Klasa 5b najlepsza

Aż 72% uczniów klasy 5b posiada konto w Szkolnej Kasie Oszczędności w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Drugie miejsce w ilości posiadanych kont zajmuje klasa 1a - 61%, a trzecie - klasa 5a - 57%.

5

Festiwalowe sukcesy

26 listopada 2017r. w kościele Niepokalanego Poczęcia NMP i św. Michała Archanioła w Łasku odbył się koncert laureatów w ramach XXI Festiwalu Piosenki Religijnej ŁASKawość 2017. W Festiwalu wzięły udział zespoły i soliści z województwa łódzkiego.

0

Dzień Pluszowego Misia w naszej szkole

Mały, duży, bury, kolorowy, milutki, z kokardką czy w kubraczku... Każdy posiada bądź posiadał własnego ulubionego misia pluszowego. Jest to jedna z najpopularniejszych zabawek w Europie już od XIX wieku! Miś pluszowy nieodłącznie kojarzony jest z beztroskim czasem dzieciństwa.

2

Klasa 1a dobrze wie, jak na jezdni zachować się

W naszej szkole duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo, dlatego w ramach programu autorskiego „Bezpieczny uczeń” w klasie 1a odbywają się lekcje na temat bezpieczeństwa dzieci na drodze.

5

Nagrodzeni w konkursie SKO dla najszybszych

Trzy osoby zostały nagrodzone w konkursie SKO dla najszybszych za miesiąc listopad. Są to: Natalia Pol z klasy 5a, Aleksandra Pol z klasy 7 i Alojzy Andrzejewski z klasy 5b. Cała trójka otrzymała nagrody ufundowane przez Szkolną Kasę Oszczędności.

1

Dzień Misia w przedszkolu

Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. Pluszowe misie opanowały nasze przedszkole. „Przybyły” ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć.

0

3-4 latki bezpieczne na drodze

W grupie 3-4 latków podsumowaliśmy akcję Przedszkolak Bezpieczny w środowisku. Jednym z bardzo ważnych aspektów bezpieczeństwa dziecka jest bezpieczna droga do przedszkola.

4

Kolejni nowi SKO-wicze

Nasza rodzina - Szkolna Kasa Oszczędności w Czechach - po raz kolejny powiększyła się. W roku szkolnym 2017/2018 do grona oszczędzających dołączyli kolejni uczniowie.

3

Konkurs plastyczny „Żyrafka Lokatka w roli św. Mikołaja”

Zapraszamy uczniów klas III-V naszej szkoły do udziału w konkursie plastycznym „Żyrafka Lokatka w roli św. Mikołaja”.

8
1 2 3 następna ostatnia