1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
- laureaci etapu grudniowego
32
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Dziewiąte urodziny SKO już za nami!

W czwartek, 28 października zakończyliśmy trzydniowe obchody dziewiątych urodzin Szkolnej Kasy Oszczędności w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. W tym dniu dla wszystkich członków SKO (a mamy ich już ponad 150) przygotowaliśmy słodki upominek oraz prezent w postac ...

5

EKO oszczędzanie, czyli z SKO baterie i nakrętki zbieramy

Przypominamy, iż Szkolna Kasa Oszczędności w naszej szkole jest organizatorem akcji zbiórki baterii i nakrętek.

2

Witamy w drużynie SKO

W drużynie SKO witamy kolejnych uczniów. Tym razem nowe konta założyli uczniowie klasy 5b: Lena, Zosia, Amelia i Marcel. W nagrodę wszyscy uczniowie otrzymali prezenty ufundowane przez SKO.

3

Światowy Dzień Oszczędzania

Święto to obchodzone jest corocznie 31 października, a powstało z inicjatywy przedstawicieli banków europejskich podczas 1. Międzynarodowej Konferencji Kas Oszczędnościowych w Mediolanie w 1924 roku w celu zapewnienia stabilnego i długotrwałego rozwoju społeczeństw poprzez promowanie idei oszczędzan ...

0

Niecodzienna lekcja historii

Klasa 5b uczestniczyła w lekcji, która była zupełnie inna niż zazwyczaj. Odbyła się ona w Muzeum Historii Miasta w Zduńskiej Woli. Oprócz oglądania eksponatów mieliśmy wspaniały wykład oraz lekcję historii i tradycji naszego regionu. Z pewnością pozostanie to w naszej pamięci.

1

Lekcja edukacji finansowej w klasie 4a

„Czy mogę mieć jeden rachunek bankowy przez całe życie?” – na to pytanie próbowali odpowiedzieć uczniowie klasy 4a podczas specjalnej lekcji edukacji finansowej. Zajęcia poprowadził opiekun SKO w naszej szkole – p. Jarosław Szewczyk na podstawie scenariusza przygotowanego przez Bank PKO BP.

1

Tydzień oszczędzania z SKO - cz. 3

W piątek, 22 października 2021r. w naszej szkole rozpoczęliśmy Tydzień Oszczędzania, który potrwa aż do piątku, 29 października. Klasy we własnym gronie zapoznają się z zasadami oszczędzania.

0

Erasmus+ "Play and Learn...In Nature" - LTT w Portugalii

Nasze spotkanie z partnerami z Serbii, Słowenii, Chorwacji i oczywiście Portugalii rozpoczęło się od przyjęcia nas w progach szkoły Camilo Castelo Branco. Mogliśmy zobaczyć tu jak przebiega edukacja dzieci począwszy od przedszkola aż do liceum. Poznaliśmy różne metody działania oraz uczestniczyliśmy ...

0

Dziewiąte urodziny SKO – świętowania ciąg dalszy

W środę, 27 października z udziałem p. Tomasza Budy – dyrektora Banku PKO BP w Zduńskiej Woli, p. Anny Stoparczyk – dyrektora naszej szkoły, p. Ewy Wojtasik i p. Tomasza Mielczarka - wicedyrektorów szkoły odbyły się główne obchody dziewiątych urodzin Szkolnej Kasy Oszczędności.

3

Tydzień oszczędzania z SKO – cz. 2

W piątek, 22 października 2021r. w naszej szkole rozpoczęliśmy Tydzień Oszczędzania, który potrwa aż do piątku, 29 października. Klasy we własnym gronie zapoznają się z zasadami oszczędzania.

2
1 2 3 następna ostatnia