1 2 3 następna ostatnia

22 kwietnia - Międzynarodowy Dzień Ziemi
Co dobrego możesz zrobić dla naszej planety?
2
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Z kart historii SKO

W czwartek, 26 października 2017 roku obchodziliśmy piąte urodziny SKO przy Banku PKO BP. Wcześniej w naszej szkole dzieci również oszczędzały swoje pieniądze. Dokładnie 30 lat temu, w 1987 roku, nasza placówka zdobyła I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Szkolnych Kas Oszczędności. Przeglądając szkoln ...

17

Święto Drzewa

Piętnastej edycji programu Święto Drzewa organizowanego pod patronatem Klubu Gaja towarzyszyło hasło „Drzewo – Przyjaciel”. Była to edycja poświęcona niezliczonym korzyściom, jakie dają nam drzewa.

7

Dzień Chleba

Codziennie zajadamy się smacznym chlebem czy bułeczkami. Jednak mało kto wie, jak długa droga dzieli ziarno do bochenka pysznego chlebka. 16 października w przedszkolu obchodziliśmy Dzień Chleba pod hasłem "Od ziarenka do bochenka - jak powstaje chleb?".

5

Piąte urodziny SKO

26 października 2017 roku mija dokładnie pięć lat od chwili założenia Szkolnej Kasy Oszczędności w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach.

3

Puchar w zawodach strzeleckich

Drużyna naszej szkoły zajęła trzecie miejsce w zawodach strzeleckich z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej o puchar prezydenta Zduńskiej Woli.

0

Dzień bezpiecznego komputera

12 października obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Bezpiecznego Komputera. Komputer stał się narzędziem codziennego użytku. Wykorzystujemy go do pracy, rozrywki i nauki.

0

Piszą o naszych sukcesach

Październik obfituje w publikacje na temat naszej Szkolnej Kasy Oszczędności. Artykuły o sukcesach SKO i jej opiekunie ukazały się w piśmie samorządowym "Nasza Gmina" oraz na portalach internetowych: nasze.fm, naszemiasto.pl oraz zdunskawola24.pl.

2

Wybraliśmy radnych Młodzieżowej Rady Gminy

W dniu 23 października 2017r. w Szkole Podstawowej w Czechach odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Gminy Zduńska Wola. Społeczność uczniowska udzieliła poparcia kandydatom na radnych, którzy wcześniej przeprowadzili kampanie wyborcze. Uwieńczeniem ich było szkolne święto, czyli wspólny dzień wybor ...

1

Całe Zoo Jana Brzechwy - na wesoło

W piątek, 19 października odbył się w naszej bibliotece szkolnej konkurs recytatorski pt.: „ZOO Jana Brzechwy”. Wystąpili w nim uczniowie klas trzecich wybrani po eliminacjach klasowych.

4

Wycieczka do Schroniska w Czartkach

Nasze przedszkole włączyło się w zbiórkę organizowaną w ramach uczestnictwa w Sieci Szkół i Przedszkoli Ekologicznych pod hasłem „Przytul Zwierzaka”. Dzieci z naszego przedszkola przynosiły karmę oraz akcesoria pomocne przy opiece nad kotami. Dzięki ofiarności przedszkolaków ze wszystkich grup przyg ...

6
1 2 3 następna ostatnia