1 2 3 następna ostatnia

Nowość w SKO: film wspierający edukację z zakresu cyberbezpieczeństwa
PKO Bank Polski udostępnił kolejny film, który jest doskonałym narzędziem do zdobywania wiedzy na temat bezpiecznego korzystania z internetu, rozpoznawania potencjalnych zagrożeń oraz zalet kontroli rodzicielskiej. Premiera filmu wpisuje się w obchody Dnia Bezpiecznego Internetu.
24
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Czwarte urodziny SKO

26 października 2016 roku mija dokładnie cztery lata od chwili założenia Szkolnej Kasy Oszczędności w Zespole Gimnazjum, Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach.

27

Mamy trzecie miejsce!

Uczniowie naszej szkoły - Kuba Shittu i Natalia Kubiak z klasy drugiej szkoły podstawowej zajęli trzecie miejsce w Powiatowym Konkursie pt. "Policyjna Akademia Bezpieczeństwa".

2

40 rocznica Izby Regionalnej

21 października obchodzono 40. rocznicę powstania Izby Regionalnej przy ZSR CKU w Wojsławicach.

1

Mistrzowie tabliczki mnożenia

Znamy już mistrzów tabliczki mnożenia uczniów klas czwartych. Po zaciętej rywalizacji wyłoniliśmy najlepszych uczniów.

14

Październikowe pytanie na blogu

Dzisiaj zamieszczamy drugie pytanie w konkursie dla blogowiczów z Zespołu Szkół w Czechach. Przypominamy, iż nasz konkurs składa się z dwóch etapów, w każdym zadamy po pięć pytań.

12

Dary dla zwierząt

W naszej szkole trwa zbiórka darów (kasztanów, żołędzi, orzechów i szyszek) dla zwierząt leśnych. Pudła, do których można składać przyniesione dary wyłożone są w przedszkolu. Po zakończonej akcji zostaną one przekazane dla zwierząt  z Nadleśnictwa Kolumna. 

1

Święto Patrona Szkoły

Zespół Gimnazjum, Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Czechach nosi imię Wielkiego Polaka - Jana Pawła II. W piątek, 21 października uroczyście obchodziliśmy Święto Patrona.

5

Piszą o naszych sukcesach

Październik obfituje w publikacje na temat naszej Szkolnej Kasy Oszczędności. Artykuły o sukcesach SKO i jej opiekunie ukazały się w Tygodniku EXTRA oraz na portalach internetowych: nasze.fm, naszemiasto.pl, siewie.tv, a także na stronach internetowych Gminy Zduńska Wola i Zespołu Gimnazjum, Szkoły ...

2

Wyruszamy w czytelniczą podróż!

Uwaga! Zaczynamy! Przed nami wspaniała czytelnicza podróż.

2

W podróży z doktorem Dolittle...

W naszej bibliotece uczniowie klasy 2b odbyli niezwykłą podróż.

1
1 2 3 następna ostatnia