1 2 3 następna ostatnia

22 kwietnia - Międzynarodowy Dzień Ziemi
Co dobrego możesz zrobić dla naszej planety?
2
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Sukces za sukcesem - część 2

Kolejne konkursowe sukcesy odnieśli nasi SKO-wicze. Tym razem w Ogólnopolskim Konkursie "Świąteczna pocztówka SKO" organizowanym przez SKO w Długiem zdobyliśmy trzy miejsca na podium.

0

Kalendarzyki SKO

W XX wieku dzieci, które oszczędzały w SKO, otrzymywały kalendarzyki. Poniżej prezentujemy kalendarzyki z 1955 roku oraz 1988 roku.

1

Styczniowe pytanie na blogu

Dzisiaj zamieszczamy drugie pytanie konkursowe dla blogowiczów z Zespołu Szkół w Czechach w Wielkim Konkursie SKO pt. "Pytanie na blogu". Przypominamy, iż składa się on z sześciu comiesięcznych pytań.

13

Kalendarze z okazji 100-lecia urodzin Jana Pawła II

Uczniowie naszej szkoły z okazji 100-lecia urodzin Patrona przygotowali przepiękne rysunki, z których został stworzony kalendarz na 2020 rok. Chętni mogą go zakupić w cenie 20 zł.

1

Z kart historii i współczesność SKO - część 4

Zapowiedzią rewitalizacji SKO było podwyższenie przez PKO Bank Polski oprocentowania depozytów na książeczkach z 0,01% do 5%. Kolejnym krokiem w rozwoju było dostosowanie SKO do trendów XXI wieku, w tym wykorzystanie w procesie nauczania technologii informacyjnych oraz oczekiwań ze strony uczniów, r ...

3

Sukces za sukcesem - część 1

Sukcesem naszej SKO-wiczki zakończył się udział w Ogólnopolskim Konkursie SKO "Świąteczny prezent dla Lokatki" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 17 w Rzeszowie.

1

Kolejne pytanie już w czwartek

W najbliższy czwartek, 30 stycznia między godzinami 18.30 a 19.30 ukaże się drugie pytanie w Wielkim Konkursie SKO "Pytanie na blogu" dla blogowiczów z Zespołu Szkół w Czechach.

2

Kartki urodzinowe wysyłamy do piątku

Przypominamy, iż do piątku można wysyłać prace na ogólnopolski konkurs organizowany przez Szkolną Kasę Oszczędności w Mszczonowie "Kartka urodzinowa dla SKO".

0

Co to jest brelok zbliżeniowy?

Brelok może mieć różne kształty, np. maskotki lub silikonowego prostokąta. Służy do płatności zbliżeniowych i transakcji w internecie.

5

Z książką na ferie

10 stycznia uczniowie klasy 1A zostali uroczyście przyjęci w poczet czytelników biblioteki szklonej. Głównym celem uroczystości było zachęcenie najmłodszych do korzystania z biblioteki, a także rozwijania umiejętności czytania.

1
1 2 3 następna ostatnia