1 2 3 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
12
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Sukces za sukcesem - część 2

Kolejne konkursowe sukcesy odnieśli nasi SKO-wicze. Tym razem w Ogólnopolskim Konkursie "Świąteczna pocztówka SKO" organizowanym przez SKO w Długiem zdobyliśmy trzy miejsca na podium.

0

Kalendarzyki SKO

W XX wieku dzieci, które oszczędzały w SKO, otrzymywały kalendarzyki. Poniżej prezentujemy kalendarzyki z 1955 roku oraz 1988 roku.

1

Styczniowe pytanie na blogu

Dzisiaj zamieszczamy drugie pytanie konkursowe dla blogowiczów z Zespołu Szkół w Czechach w Wielkim Konkursie SKO pt. "Pytanie na blogu". Przypominamy, iż składa się on z sześciu comiesięcznych pytań.

13

Kalendarze z okazji 100-lecia urodzin Jana Pawła II

Uczniowie naszej szkoły z okazji 100-lecia urodzin Patrona przygotowali przepiękne rysunki, z których został stworzony kalendarz na 2020 rok. Chętni mogą go zakupić w cenie 20 zł.

1

Z kart historii i współczesność SKO - część 4

Zapowiedzią rewitalizacji SKO było podwyższenie przez PKO Bank Polski oprocentowania depozytów na książeczkach z 0,01% do 5%. Kolejnym krokiem w rozwoju było dostosowanie SKO do trendów XXI wieku, w tym wykorzystanie w procesie nauczania technologii informacyjnych oraz oczekiwań ze strony uczniów, r ...

3

Sukces za sukcesem - część 1

Sukcesem naszej SKO-wiczki zakończył się udział w Ogólnopolskim Konkursie SKO "Świąteczny prezent dla Lokatki" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 17 w Rzeszowie.

1

Kolejne pytanie już w czwartek

W najbliższy czwartek, 30 stycznia między godzinami 18.30 a 19.30 ukaże się drugie pytanie w Wielkim Konkursie SKO "Pytanie na blogu" dla blogowiczów z Zespołu Szkół w Czechach.

2

Kartki urodzinowe wysyłamy do piątku

Przypominamy, iż do piątku można wysyłać prace na ogólnopolski konkurs organizowany przez Szkolną Kasę Oszczędności w Mszczonowie "Kartka urodzinowa dla SKO".

0

Co to jest brelok zbliżeniowy?

Brelok może mieć różne kształty, np. maskotki lub silikonowego prostokąta. Służy do płatności zbliżeniowych i transakcji w internecie.

5

Z książką na ferie

10 stycznia uczniowie klasy 1A zostali uroczyście przyjęci w poczet czytelników biblioteki szklonej. Głównym celem uroczystości było zachęcenie najmłodszych do korzystania z biblioteki, a także rozwijania umiejętności czytania.

1
1 2 3 następna ostatnia