1 2 3 następna ostatnia

Smombie – kim jest, jak się zachowuje i co zrobić, aby nie stać się smartfonowym zombie
Smombie to osoba, która nie rezygnuje z korzystania z telefonu kiedy idzie po ulicy. W tym samym czasie przemieszcza się, pisze SMS-y, ogląda rolki, gra w gry, prowadzi videorozmowy. Bywa często całkowicie nieświadoma otoczenia. Nie kontroluje sytuacji dookoła siebie i stanowi poważne zagrożenie dro ...
2
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Bezpieczne ferie z SKO

Ostatni dzień przed feriami upłynął nam w radosnej atmosferze. Dzieci postanowiły przypomnieć sobie i kolegom zasady bezpieczeństwa obowiązujące nas w domu, na drodze i podczas wypoczynku.

1

W karnawale same bale…

Tuż przed feriami, na małej sali gimnastycznej odbył się doroczny Bal Karnawałowy. Już na samym początku pani Agnieszka Grzegorzewska, dbając o dobrą zabawę zmieniła się w Panią Nutkę i pozwoliła zaprezentować się każdej grupie.

1

Wizyta w Oceanarium

Nasze przedszkolaki miały okazję wziąć udział w pokazie, który przeniósł je niemal na dno oceanu. W specjalnej kopule ustawionej na małej sali gimnastycznej, wyświetlona została prezentacja przestrzenna.

1

Dzień Kubusia Puchatka

To wyjątkowo przyjemny i słodki dzień w przedszkolu, bo któż z nas nie zna „misia o małym rozumku”. Dzieci miały okazję przypomnieć sobie jego przygody oraz utrwalić bohaterów opowieści.

0

Dzień Babci i Dziadka

Kolejne grupy przedszkolne obchodziły Dzień Babci i Dziadka.

0

ZAMECZKI, ZAMKI, ZAMCZYSKA

Dzieci z grupy 3-4 latków miały możliwość poznania życia i realiów panujących w bardzo dawnych czasach, które teraz dla dziecka są nierealne.

3

Z SKO baterie i makulaturę zbieramy

Szkolna Kasa Oszczędności w naszej szkole jest organizatorem akcji zbiórki baterii i makulatury.

1

Ferie z SKO - pytanie nr 2

Szkolna Kasa Oszczędności w naszej szkole jest organizatorem konkursu pt. "Ferie z SKO". Dzisiaj zamieszczamy drugie pytanie.

9

Historia SKO w Czechach

26 października 2017 roku obchodziliśmy piąte urodziny SKO przy Banku PKO BP. Wcześniej w naszej szkole dzieci również oszczędzały swoje pieniądze. 31 lat temu, w 1987 roku, nasza placówka zdobyła I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Szkolnych Kas Oszczędności. Przeglądając szkolne archiwum natrafiliśm ...

3

Przedszkolaki poznają SKO

Dzieci z grupy przedszkolnej 3-4 latków uczestniczyły w zajęciach o SKO.

5
1 2 3 następna ostatnia