1 2 3 następna ostatnia

5 zł jakiego jeszcze nie było! Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu nową monetę
Moneta jest częścią serii „Odkryj Polskę”, która prezentuje ciekawe miejsca i zabytki z różnych regionów kraju. Nowe 5 zł upamiętnia realizację pierwszego etapu nowej drogi wodnej, łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską, która została oficjalnie otwarta 17 września 2022 r.
2
Blog SKO

Zespół Placówek Oświatowych w Górkach Noteckich

Zespół Placówek Oświatowych w Górkach Noteckich

Witamy na naszym blogu SKO Zespołu Placówek Oświatowych w Górkach Noteckich. Jesteśmy Szkołą Podstawową jak i Gimnazjum. Będziemy się tutaj dzielić z Wami wszystkim co dzieje się w naszej szkole, a dzieje się bardzo dużo :) Zapraszamy do lektury :)

Akcja pt : Kolorowe boiska czyli Szkolna Pierwsza Liga

Od 2007 roku FFiL Śnieżka SA prowadzi program „Kolorowe Boiska”. Już dziewiąty raz zapraszają szkoły podstawowe z mniejszych miejscowości do udziału w konkursie, w którym nagrodą główną jest budowa wielofunkcyjnego boiska sportowego, Udział bierzemy po raz 3 i mamy wielkie szanse na wygraną ora ...

3

Zgrana Klasa

Realizując program edukacyjny „Trzymaj formę” zakończono rozgrywki halowej piłki nożnej szkoły podstawowej i gimnazjalnej pod hasłem „Zgrana klasa”. Rozgrywki drużyn odbywały się podczas przerw w środy i czwartki przez okres 3 miesięcy. Uczniowie bardzo chętnie korzystali z takiego typu czynneg ...

1

Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym

Dnia 10 lutego 2015 r. przy Zespole Placówek Oświatowych w Górkach Not. zorganizowano Powiatowe Drużynowe Mistrzostwa w Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych z powiatu strzelecko-drezdeneckiego.

0

Różaniec z grosików

... w wykonaniu klasy 2 SP czyli ...pieniądze nie tylko służą do wydawania ich :)

2
1 2 3 następna ostatnia