1 2 3 następna ostatnia

Phishing – wszystko co warto wiedzieć, aby ustrzec się przed nim
Phishing to metoda oszustwa. Cyberprzestępcy rozsyłają, np. za pomocą wiadomości e-mail, smsów wiadomości na komunikatorach internetowych, informacje, które przypominają oficjalną korespondencję, np. banku, dostawcy poczty elektronicznej, portali aukcyjnych.
2
Blog SKO

Zespół Placówek Oświatowych w Górkach Noteckich

Zespół Placówek Oświatowych w Górkach Noteckich

Witamy na naszym blogu SKO Zespołu Placówek Oświatowych w Górkach Noteckich. Jesteśmy Szkołą Podstawową jak i Gimnazjum. Będziemy się tutaj dzielić z Wami wszystkim co dzieje się w naszej szkole, a dzieje się bardzo dużo :) Zapraszamy do lektury :)

Akcja pt : Kolorowe boiska czyli Szkolna Pierwsza Liga

Od 2007 roku FFiL Śnieżka SA prowadzi program „Kolorowe Boiska”. Już dziewiąty raz zapraszają szkoły podstawowe z mniejszych miejscowości do udziału w konkursie, w którym nagrodą główną jest budowa wielofunkcyjnego boiska sportowego, Udział bierzemy po raz 3 i mamy wielkie szanse na wygraną ora ...

3

Zgrana Klasa

Realizując program edukacyjny „Trzymaj formę” zakończono rozgrywki halowej piłki nożnej szkoły podstawowej i gimnazjalnej pod hasłem „Zgrana klasa”. Rozgrywki drużyn odbywały się podczas przerw w środy i czwartki przez okres 3 miesięcy. Uczniowie bardzo chętnie korzystali z takiego typu czynneg ...

1

Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym

Dnia 10 lutego 2015 r. przy Zespole Placówek Oświatowych w Górkach Not. zorganizowano Powiatowe Drużynowe Mistrzostwa w Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych z powiatu strzelecko-drezdeneckiego.

0

Różaniec z grosików

... w wykonaniu klasy 2 SP czyli ...pieniądze nie tylko służą do wydawania ich :)

2
1 2 3 następna ostatnia