1

Poznaj laureatów konkursu SKO Blog Miesiąca
Sprawdź, czy blog Twojej szkoły znalazł się w gronie zwycięzców (wrzesień 2021 r.).
34
Blog SKO

Wśród dębów- Szkoła Podstawowa im.Marii Konopnickiej w Dąbroszynie

Wśród dębów- Szkoła Podstawowa im.Marii Konopnickiej w Dąbroszynie

Witamy na szkolnym blogu Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Dąbroszynie. Będziemy tu opisywać działalność SKO w naszej szkole oraz ważniejsze wydarzenia z życia naszej szkoły. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego bloga, komentowania wpisów oraz głosowania na nas. Bardzo dziękujemy za każdy oddany głos. Jeżeli chcecie dowiedzieć się czegoś o naszej szkole , zapraszamy na naszą stronę szkoły www.spdabroszyn.edupage.org

Pomagać może każdy i wszędzie

W dniu 27.11.2016r. grupa wolontariuszy z klas VI i III wzięła aktywny udział w Świątecznej Zbiórce Żywności - ogólnopolskiej akcji organizowanej przez Federację Polskich Banków Żywności.

1403

Skąd wzięły się pieniądze ?

Łączymy wiedzę matematyczną z wiedzą ekonomiczną. Chętnie uczestniczyliśmy w lekcji przeprowadzonej przez przedstawiciela banku PKO BP. W czasie tych zajęć poznaliśmy historię pieniądza oraz przypomnieliśmy sobie zasady oszczędzania w SKO.

1570

Robimy mydełko według własnego pomysłu

Na warsztatach mydlanych każdy z nas stał się artystą i zaprojektował oraz wykonał swoje własne mydło, które zabraliśmy na pamiątkę magicznych chwil spędzonych w Muzeum Mydła i Historii Brudu.

1623
1