1

SKO Blog Miesiąca
Laureaci etapu lutowego
51
Blog SKO

Trójkowe Oszczędzanie

Trójkowe Oszczędzanie

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Środzie Wielkopolskiej jest placówką, w której zachęcając uczniów do działania, kształtując postawy przedsiębiorczości i rozbudzając kreatywność, przygotowuje się ich do funkcjonowania we współczesnym świecie. Krokiem ku temu jest SKO. SKO – Szkolna Kasa Oszczędności, ale dla nas ten skrót ma również inne znaczenie: S – jak skłonność do działania, K – jak konstruktywność i kreatywność, O – jak odwaga i odpowiedzialność.

Wakacje!

W piątek 24 czerwca zakończyliśmy rok szkolny i rozpoczęliśmy oczekiwane przez wszystkich uczniów wakacje!

1

Podsumowanie roku szkolnego 2021/2022

Od dziewięciu lat w naszej szkole działa Szkolna Kasa Oszczędności PKO Banku Polskiego. W roku szkolnym 2021/2022 wydarzyło się bardzo wiele.

0

"Pełna skarbonka" w SP3

W roku szkolnym 2021/2022 dużym powodzeniem w naszej szkole cieszyło się konto "Plan dla szkoły", gdzie wpłat dokonywali wychowawcy w ramach konkursu "Pełna skarbonka".

0

Test wiedzy SKO

W okresie od 10 maja do 10 czerwca 2022 roku uczniowie klas 1-7 naszej szkoły wzięli udział w Teście Wiedzy SKO.

1

Trójkowe oszczędzanie

Szkolna Kasa Oszczędności to program umożliwiający dzieciom wypracowanie umiejętności systematycznego oszczędzania i gospodarowania pieniędzmi. Zachęcamy uczniów naszej szkoły do skorzystania z oferty SKO oraz zapraszamy do oszczędzania.

0

Gratulacje dla Michała Wojkiewicza!

Miło nam poinformować, że Michał Wojkiewicz osiągnął w bieżącym roku szkolnym wiele znaczących sukcesów w dziedzinie matematyki.

0

Dzień Dziecka w SP3

1 czerwca to Międzynarodowy Dzień Dziecka. Był on obchodzony również w naszej szkole.

0

Trójkowy festyn

W sobotę 28 maja z myślą o uczniach z niepełnosprawnościami i ich rodzinach nasza szkoła zorganizowała festyn.

0

Maj miesiącem wycieczek!

Maj jest w naszej szkole tradycyjnie miesiącem wycieczek. Uczniowie "Trójki" ruszyli więc na klasowe wyjazdy, aby wspólnie uczyć się, bawić oraz poznawać bliższe i dalsze zakątki Polski.

0

Przyłącz się do SKO!

Jeżeli chcesz zacząć oszczędzać, a nie masz jeszcze swojego konta, proponujemy udział w programie SZKOLNE KASY OSZCZĘDNOŚCI.

1
1