1

5 zł jakiego jeszcze nie było! Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu nową monetę
Moneta jest częścią serii „Odkryj Polskę”, która prezentuje ciekawe miejsca i zabytki z różnych regionów kraju. Nowe 5 zł upamiętnia realizację pierwszego etapu nowej drogi wodnej, łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską, która została oficjalnie otwarta 17 września 2022 r.
2
Blog SKO

Trójkowe Oszczędzanie

Trójkowe Oszczędzanie

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Środzie Wielkopolskiej jest placówką, w której zachęcając uczniów do działania, kształtując postawy przedsiębiorczości i rozbudzając kreatywność, przygotowuje się ich do funkcjonowania we współczesnym świecie. Krokiem ku temu jest SKO. SKO – Szkolna Kasa Oszczędności, ale dla nas ten skrót ma również inne znaczenie: S – jak skłonność do działania, K – jak konstruktywność i kreatywność, O – jak odwaga i odpowiedzialność.

Trójkowi SKOwicze - POMAGAJĄ!!!

Uczniowie i nauczyciele z naszej szkoły jak co roku biorą udział w AKCJI RADOSNE ŚWIĘTA W KAŻDYM DOMU! Zbieramy żywność dla potrzebujących! Zaczęliśmy już wczoraj 24.03.2023r. i będziemy pojawiać się aż do świąt w różnych częściach Środy Wielkopolskiej!!!

0

Uczniowie Trójki wygrywają w Mistrzostwach Pierwszej Pomocy!!!

Takie oto wspaniałe wieści docierają do nas od zespołu reprezentującego naszą szkołę w Mistrzostwach Pierwszej Pomocy- 25/03/2023r. Bijcie im gromkie brawa!

1

Trójkowa biblioteka dla każdego SKOwicza!

W naszej szkolnej bibliotece powstała specjalna półka z książkami dla dzieci z Ukrainy. Stało się to za sprawą wspaniałych darczyńców, Fundacja Powszechnego Czytania i Fundacja Edukacja dla Demokracji. Serdecznie dziękujemy za przekazanie książek w języku ukraińskim i angielskim, z pewnością b ...

0

Dzień Bezpiecznego Internetu 2023 w naszej szkole

W miesiącu lutym i marcu w naszej szkole na lekcjach informatyki i godzinach z wychowawcami podejmowaliśmy szereg działań związanych z bezpieczeństwem w cyberprzestrzeni.

0

Wiadomość specjalna - uczennica Trójki ubiega się o stypendium USKI

Uczennica naszej Trójki – Dagmara Grześkowiak z klasy 8g ubiega się o stypendium USKI!!! https://uski-polska.edu.pl/program-stypendialny/ Oddaj swój głos na Dagmarę! To na pewno dobry wybór!

2

W Trójce - tanecznie na Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa.

Wspólnie wygrajmy wrażliwość - Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa - 21.03.2023r. Są różnokolorowe skarpety. Jest radość. Trwa nagrywanie okolicznościowego tańca.

0

SKOwicze zapoznają się z ofertami szkół ponadpodstawowych!

Wycieczka klasy 8f w ramach doradztwa zawodowego na targi edukacyjne i targi książki w Poznaniu. Pogoda niestraszna dla uczniów 8f, gdy chodzi o ich przyszłość. Wybraliśmy się pociągiem do Poznania, by zapoznać się z ofertą różnych szkół ponadpodstawowych.

1
1