1

SKO Blog Miesiąca
Laureaci etapu lutowego
47
Blog SKO

Trójkowe Oszczędzanie

Trójkowe Oszczędzanie

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Środzie Wielkopolskiej jest placówką, w której zachęcając uczniów do działania, kształtując postawy przedsiębiorczości i rozbudzając kreatywność, przygotowuje się ich do funkcjonowania we współczesnym świecie. Krokiem ku temu jest SKO. SKO – Szkolna Kasa Oszczędności, ale dla nas ten skrót ma również inne znaczenie: S – jak skłonność do działania, K – jak konstruktywność i kreatywność, O – jak odwaga i odpowiedzialność.

11.11.2022 - Trójka ze SZTANDAREM

U nas dzisiaj podniośle i patriotycznie. W klimat jutrzejszego święta wprowadza nas uroczysty apel. Wyjątkowy, ponieważ po raz pierwszy towarzyszy nam sztandar.

0

SKOwicze z Trójki mają przerwę na czytanie!

III Międzynarodowa edycja akcji "Przerwa na czytanie” - bicie rekordu w czytaniu na przerwie! W dniu 04.11.2022 -Trójkowi SKOwicze bili rekord w czytaniu na przerwie!

0

Erasmus-kilka nowych informacji!

Grupa projektowa z naszej szkoły, działająca w ramach programu Erasmus+, spędziła trzeci dzień pobytu w Słowacji na zwiedzaniu "Skansenu wsi orawskiej" w Zubercu. Uczniowie mieli okazję dowiedzieć się więcej o życiu Słowaków w XIX wieku oraz poznać tradycje mieszkańców wsi z tego regionu.

0

ERASMUS - 6-12.11.2022

Sześcioro uczniów naszej szkoły wraz z opiekunami - p. Mileną Biskupską i p. Bartoszem Rybko rozpoczęło dzisiaj spotkanie projektowe w ramach programu Erasmus+ "Don't judge me unless you know me" w miejscowości Twardoszyn na Słowacji.

0

Olga - uczennica SP3 - kandydatem do stypendium USKI

Pozwólcie, że przedstawimy Wam Olgę Marusik - uczennicę klasy VIII Szkoły Podstawowej nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Środzie Wielkopolskiej, która ubiega się o stypendium Uniwersyteckiej Szkoły Kształcenia Indywidualnego. GŁOSUJMY!!!

0

Przedstawiciele fundacji Pho3nix Kids Poland w Trójce

W dniu 27.10.2022 r. nasza szkoła po raz drugi gościła przedstawicieli fundacji Pho3nix Kids Poland, którzy zorganizowali dla uczniów 6h warsztatów spostowych.

1

Nasza Trójka ma PATRONA!!!

22 października zapisze się w naszej pamięci jako podniosłe wydarzenie, podczas którego nie brakowało wzruszających momentów. Towarzyszyło nam wówczas wielu znakomitych gości.

1
1