1 2 3 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
5
Blog SKO

Trójkowe Oszczędzanie

Trójkowe Oszczędzanie

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Środzie Wielkopolskiej jest placówką, w której zachęcając uczniów do działania, kształtując postawy przedsiębiorczości i rozbudzając kreatywność, przygotowuje się ich do funkcjonowania we współczesnym świecie. Krokiem ku temu jest SKO. SKO – Szkolna Kasa Oszczędności, ale dla nas ten skrót ma również inne znaczenie: S – jak skłonność do działania, K – jak konstruktywność i kreatywność, O – jak odwaga i odpowiedzialność.

SKOwicze zapoznają się z ofertami szkół ponadpodstawowych!

Wycieczka klasy 8f w ramach doradztwa zawodowego na targi edukacyjne i targi książki w Poznaniu. Pogoda niestraszna dla uczniów 8f, gdy chodzi o ich przyszłość. Wybraliśmy się pociągiem do Poznania, by zapoznać się z ofertą różnych szkół ponadpodstawowych.

1

BEZPIECZNE FERIE!

Niedawno świętowaliśmy spotkanie świąteczne w klasie 8F, a już wczoraj przypominaliśmy sobie o tym jak bezpiecznie spędzić ferie!

0

Noworoczny konkurs SKO w Trójce.

W dniu 20.01.2023 r. uczniowie klas siódmych i ósmych zmierzyli się z zadaniami o oszczędzaniu. Konkurs był zespołowy i odbył się pod patronatem Szkolnej Kasy Oszczędności.

2

Dbamy o zdrowie-rak piersi.

Początek nowego roku to czas, w którym podejmujemy różne postanowienia. Jednym z takich dobrych nawyków jest dbanie o zdrowie. Plakaty i pogadanki o raku piersi.

0

Trójkowicze biorą udział w akcji "Poznaj Polskę"

#PoznajPolskę PODSUMOWANIE UDZIAŁU NASZEJ SZKOŁY W PRZEDSIĘWZIĘCIU MINISTRA EDUKACJI I NAUKI „POZNAJ POLSKĘ” – EDYCJA JESIENNA 2022

0

Trójkowy rok 2022!

W kilku fotografiach przedstawiamy nasz rok 2022 w Trójce z udziałem SKOwiczów.

0

Zajęcia z hortiterapii - czas świąteczny!

„Pamiętajcie o ogrodach. Przecież stamtąd przyszliście. W żar epoki użyczą Wam chłodu. Tylko drzewa, tylko liście”. Jonasz Kofta

0

11.11.2022 - Trójka ze SZTANDAREM

U nas dzisiaj podniośle i patriotycznie. W klimat jutrzejszego święta wprowadza nas uroczysty apel. Wyjątkowy, ponieważ po raz pierwszy towarzyszy nam sztandar.

0

SKOwicze z Trójki mają przerwę na czytanie!

III Międzynarodowa edycja akcji "Przerwa na czytanie” - bicie rekordu w czytaniu na przerwie! W dniu 04.11.2022 -Trójkowi SKOwicze bili rekord w czytaniu na przerwie!

0

Erasmus-kilka nowych informacji!

Grupa projektowa z naszej szkoły, działająca w ramach programu Erasmus+, spędziła trzeci dzień pobytu w Słowacji na zwiedzaniu "Skansenu wsi orawskiej" w Zubercu. Uczniowie mieli okazję dowiedzieć się więcej o życiu Słowaków w XIX wieku oraz poznać tradycje mieszkańców wsi z tego regionu.

0
1 2 3 następna ostatnia