1 2 3 następna ostatnia

Jak rozpoznać spoofing telefoniczny?
Spoofing to oszustwo, które polega na podszywaniu się pod wybraną osobę, firmę lub instytucję w celu uzyskania ważnych informacji np. umożliwiających dostęp do konta bankowego czy poczty e-mail.
6
Blog SKO

Trójeczkowe SKO

Trójeczkowe SKO

Zakończenie roku 2021/2022

Rok szkolny 2021/2022 oficjalnie można już uznać za zakończony. Pożegnanie ze szkołą miało miejsce w piątek 24 czerwca. Teraz przed nami dwa miesiące długo wyczekiwanych wakacji. Wszystkim życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji.

0

Bezpieczne wakacje

Wakacje to nie tylko okres wypoczynku, relaksu i zabawy, ale też czas, w którym dzieci i młodzież są bardziej narażone na rozmaite niebezpieczeństwa. Zdrowie i bezpieczeństwo dzieci to podstawowe zadania, które realizujemy przez cały rok w naszej szkole. Nie można o nich zapominać również podczas ...

0

II Powiatowa Olimpiada Matematyczna

7 czerwca odbył się finał II Powiatowej Olimpiady Matematycznej, do którego zakwalifikowało się dziesięciu najlepszych uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych powiatu ząbkowickiego. Wśród finalistów i laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Ruben K. (8f) – laureat, Antoni G. (8f) – finali ...

2

Dzień Dziecka

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat". 1 czerwca na całym świecie dzieci mają swoje święto. W naszej szkole to również był niezwykły dzień.

0

Zbiórka dla Oskara

19 i 20 maja w naszej szkole zorganizowana została zbiórka dla 14 letniego Oskara. Wspólnie udało nam się zebrać sporą sumę 5 069,88zł. Serdecznie wszystkim z całego serca dziękujemy.

0

Dni Patrona Szkoły.

Maj to miesiąc w którym obchodzimy Dni Patrona naszej szkoły - Mikołaja Kopernika.

0

Palenie szkodzi zdrowiu

Konkurs - Palenie szkodzi zdrowiu!!

1

Dzień Mamy

23 maja w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Mamy.

0

Wycieczka do banku PKO.

W marcu mieliśmy możliwość uczestniczenia w fantastycznej lekcji z pracownikiem banku Panią Ulą. Po spotkaniu zostaliśmy zaproszeni do oddziału banku w Ząbkowicach Śląskich z czego oczywiście skorzystaliśmy. 7 kwietnia najmłodsi klienci - uczniowie klasy I wraz z wychowawcą odwiedzili Bank PKO.

0

Spotkanie z pracownikiem banku PKO

Czym skorupka za młodu… Wiemy wszyscy, jak prawdziwe jest to powiedzenie. Zgodnie z nim Bank PKO od wielu lat współpracuje ze Szkołą Podstawową nr 3 w Ząbkowicach Śl, gdzie nasi uczniowie mają możliwość otworzenia bezpłatnego konta SKO i uczenia się od najmłodszych lat nie tylko oszczędzania, ale ta ...

0
1 2 3 następna ostatnia