1 2 3 następna ostatnia

Czy istnieją pieniądze cięższe od nosorożca?
Przed wynalezieniem pieniędzy wymieniano towar za towar, np. płacono solą czy koralikami za warzywa lub mięso. Ale jest pewna wyspa, której mieszkańcy mieli zupełnie inny pomysł.
7
Blog SKO

Trójeczkowe SKO

Trójeczkowe SKO

WAKACYJNY KONKURS!!!

UWAGA!!!! KONKURS!!! dla uczniów naszej szkoły !!!

0

Zakończenie roku 2021/2022

Rok szkolny 2021/2022 oficjalnie można już uznać za zakończony. Pożegnanie ze szkołą miało miejsce w piątek 24 czerwca. Teraz przed nami dwa miesiące długo wyczekiwanych wakacji. Wszystkim życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji.

3

Bezpieczne wakacje

Wakacje to nie tylko okres wypoczynku, relaksu i zabawy, ale też czas, w którym dzieci i młodzież są bardziej narażone na rozmaite niebezpieczeństwa. Zdrowie i bezpieczeństwo dzieci to podstawowe zadania, które realizujemy przez cały rok w naszej szkole. Nie można o nich zapominać również podczas ...

0

II Powiatowa Olimpiada Matematyczna

7 czerwca odbył się finał II Powiatowej Olimpiady Matematycznej, do którego zakwalifikowało się dziesięciu najlepszych uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych powiatu ząbkowickiego. Wśród finalistów i laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Ruben K. (8f) – laureat, Antoni G. (8f) – finali ...

2

Dzień Dziecka

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat". 1 czerwca na całym świecie dzieci mają swoje święto. W naszej szkole to również był niezwykły dzień.

0

Zbiórka dla Oskara

19 i 20 maja w naszej szkole zorganizowana została zbiórka dla 14 letniego Oskara. Wspólnie udało nam się zebrać sporą sumę 5 069,88zł. Serdecznie wszystkim z całego serca dziękujemy.

0

Dni Patrona Szkoły.

Maj to miesiąc w którym obchodzimy Dni Patrona naszej szkoły - Mikołaja Kopernika.

0

Palenie szkodzi zdrowiu

Konkurs - Palenie szkodzi zdrowiu!!

1

Dzień Mamy

23 maja w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Mamy.

0

Wycieczka do banku PKO.

W marcu mieliśmy możliwość uczestniczenia w fantastycznej lekcji z pracownikiem banku Panią Ulą. Po spotkaniu zostaliśmy zaproszeni do oddziału banku w Ząbkowicach Śląskich z czego oczywiście skorzystaliśmy. 7 kwietnia najmłodsi klienci - uczniowie klasy I wraz z wychowawcą odwiedzili Bank PKO.

0
1 2 3 następna ostatnia