1


Szkoła Podstawowa w Tabaszowej

Szkoła Podstawowa w Tabaszowej

Jak działa wpłatomat?

Podczas wycieczki do Nowego Sącza, która odbyła się w dniu 12.06.19 r. uczniowie oglądali dokonywaną operację wpłaty. Oczywiście ze zwróceniem uwagi na poufność PIN. Dzieciom podobało się jak maszyna "połyka " banknoty. I nie trzeba tracić czasu w kolejce!!! Czekały ich bowiem atrakcje na które był ...

0

Lekcja bankowości

17 maja 2019 r. w szkole w Rąbkowej w kl V wspólnie z p. Marzenką przedstawicielką PKO przeprowadziłam lekcję na temat " Czy pieniądze są potrzebne?". Uczniowie zapoznali się z nowymi pojęciami, czytali fragmenty "Pinokia". Były również ćwiczenia praktyczne, otrzymali też prezenty SKO. Kilkoro dzie ...

0

Oszczędzając papier oszczędzamy las

Z okazji DNIA ZIEMI opiekun SKO zaprosił panią leśnik. Najpierw p.Agnieszka odwiedziła dzieci w szkole filialnej. Następnie udała się do SP w Rąbkowej. Uczestniczyła w akademii oraz przeprowadziła prelekcję. Każdy członek SKO otrzymał sadzonkę jodełki.

0

Goście z PKO

Na uroczystość ślubowania przybyli goście z PKO . Pan dyrektor zachęcał rodziców i uczniów do oszczędzania i realizacji programu SKO. Na spotkaniu była obecna także opiekunka SKO. Goście obdarowali pierwszaków gadżetami z logo SKO.

0

Nowa szkoła

1 września 2018 roku odbyło się uroczyste otwarcie nowo wybudowanej szkoły w Rąbkowej. Szkoła Podstawowa w Tabaszowej została przekształcona w filię z klasami 0 - 3.

0

Sprzedaż jabłek

We wrześniu zbieraliśmy jabłka,świetnie przy tym bawiliśmy się ćwicząc celność. Suszyliśmy też owoce i warzywa. Środki wypracowane wpłaciliśmy na wspólne konto.

0
1