1

Ciasta i ciasteczka
Nie tylko dla babek i babeczek ;)
25
Blog SKO

Szkolny Skarbiec SKO Żydowo

Szkolny Skarbiec SKO Żydowo

Witamy na szkolnym blogu SKO Szkoły Podstawowej w Żydowie, woj. wielkopolskie ! Zachęcamy do śledzenia naszej działalności i aktywnego komentowania wpisów. Dziękujemy!

Majsterkowanie

Mali majsterkowicze ze Szkoły Podstawowej z Żydowa

1

Wyjazd do Poznania

Europejski Festiwal Młodego Widza, Ale Kino w Poznaniu 30 listopada grupa 38 uczniów, którzy systematycznie gromadzą środki na swoich kontach pojechała na Festiwal Filmu Młodego Widza. Wyjazd do Poznania sponsorowany był przez Bank PKO BP.

2

Sport Generacja

Dnia 7 września 2016 roku uczniowie klas IV, V, VI Szkoły Podstawowej w Żydowie razem z nauczycielami wychowania fizycznego panią Moniką Pługowską i panem Krzysztofem Budzyńskim pojechali na stadion lekko atletyczny "Olimpia" w Poznaniu na Akcję Sport Generacja. Partnerem strategicznym imprezy był P ...

4

Mistrz Tabliczki Mnożenia

W związku ze Światowym Dniem Tabliczki mnożenia, który miał miejsce 30 września, przez cały tydzień w naszej szkole organizowane były różnego rodzaju konkursy sprawdzające wiedzę uczniów z Tabliczki Mnożenia. Celem tego rodzaju konkursów jest nauka przez zabawę. W naszej szkole podstawowej przeprowa ...

1

Wizyta w PKO

Wizyta w PKO W listopadzie klasa 2c odwiedziła Bank PKO w Gnieźnie przy ul.B.Chrobrego. Dowiedzieliśmy się wielu informacji o pracy banku. Braliśmy udział w zajęciach podczas których rozwiązywaliśmy krzyżówki i rebusy .

1

Świeto Niepodległości

Koncert pieśni patriotycznych

1

Pyszne śniadanie

O zdrowym odżywianiu , rozsądnym kupowaniu i niemarnowaniu jedzenia.

1

Nakrętki to nasza specjalność

Od wielu lat w naszej szkole zbieramy nakrętki. Nic się nie zmarnuje.

3

Pielucha dla Malucha

1004 pieluchy dla Trojaczków z Zydowa

0

Nowi członkowie SKO

W roku szkolnym 2015\2016 do SKO dołączyło kolejnych szesnaście osób.

0
1