1 2 następna ostatnia

Kradzież tożsamości – czy dotyczy jedynie świata wirtualnego?
W tym wpisie znajdziesz najważniejsze informacje na temat kradzieży tożsamości, a także poznasz ciekawe przykłady, które pomogą Ci zrozumieć to zagadnienie.
0
Blog SKO

SzkolaSpoleczna

SzkolaSpoleczna

Witamy serdecznie na naszym blogu. Rozpoczynamy przygodę oszczędzania z SKO i Szkolnymi Blogami. Będziemy wdzięczni za odwiedziny, głosy, komentarze i gorący doping naszych pierwszych kroczków.

Na śniadanie zapraszamy :)

O zdrowym żywieniu też dużo w SKO wiemy i wam kilka zdjęć pokażemy ;)

27

Co jedzą dzieci ...

W SKO wiemy, że za dużo cukru to nic dobrego. Dlatego pokażemy wam małą prezentację nad którą pracowaliśmy z panią Anną Dec. Dziękujemy !

17

Dzień Mamy :)

My w SKO o wszystkich Mamach pamiętamy i dla nich życzenia mamy... Bo przecież to Mamy i SKO uczy nas oszczędzania :)

23

Finał :)

Na koniec dnia jeszcze kapitalna wiadomość :) Mateusz z klasy III A uczestniczył w XVII Mistrzostwach Polski w Grach Matematycznych i Logicznych i jest wśród najlepszych w Polsce! 💪✌️🇵🇱. W tym wyjątkowym roku organizatorzy wydali po finale następujący komunikat: "Przy tak wysokim poziomie nie można ...

23

Zacny człowiek :)

Dziś setna rocznica urodzin Karola Wojtyły !. "(...) Młody człowiek jest wrażliwy na prawdę, sprawiedliwość, piękno, na inne wartości duchowe. Młody człowiek pragnie odnaleźć siebie samego, dlatego szuka, czasem burzliwie szuka, prawdziwych wartości i ceni tych ludzi, którzy ich nauczają i według ni ...

43

Dzień Rodziny

15 maja obchodzimy również Międzynarodowy Dzień Rodziny. To wspaniała sposobność do przypomnienia sobie, jak ważna jest rodzina i do podziękowania za obecność najbliższym.

42

Dzień Niezapominajki :)

W SKO o wielu rzeczach pamiętamy :), a dziś dzień Niezapominajki mamy :) Dlatego dla was zdjęcia i wierszyk mamy :) ponieważ o wszystkich blogowiczach pamiętamy :)

25

Niosąc wsparcie :)

Wszyscy w SKO doceniamy pracę innych :) Wszystkich szanujemy i pomyślności winszujemy :) Dziś jest Dzień Pielęgniarki więc życzenia składamy i piękny wiersz wysyłamy :)

22

Dzień bez śmiecenia

W@szyscy w SKO wiemy, że o naszą planetę trzeba dbać codziennie :) Dziś dzień bez śmiecenia wspominamy i do ekologii zachęcamy :)

10

Do kokursu zachęcamy :)

Nasi blogowi przyjaciele z Czech ogłosi super konkurs :) Zapraszamy SKO-wiczów do zabawy :)

21
1 2 następna ostatnia