1

SKO Blog Miesiąca
Laureaci etapu lutowego
7
Blog SKO

SzkolaSpoleczna

SzkolaSpoleczna

Witamy serdecznie na naszym blogu. Rozpoczynamy przygodę oszczędzania z SKO i Szkolnymi Blogami. Będziemy wdzięczni za odwiedziny, głosy, komentarze i gorący doping naszych pierwszych kroczków.

Zostaliśmy laureatami :)

Nasz szkoła znalazła się wśród laureatów ogólnopolskiego Konkursu na 85-lecie SKO :)

30

Sukcesy anglistów :)

Sukcesy w konkursach- język angielski! Sukces Artura i Wiktorii! Z wielką dumą informujemy, iż uczeń klasy 5a - Artur Mędryk- uzyskując w kategorii klas 5, I miejsce w województwie i I miejsce w kraju, został laureatem konkursu English Ace. Artur otrzymał również cenną nagrodę rzeczową. Dy ...

23

Książki - drzwi do fantazji :)

Wszyscy w SKO wiedzą, ze czytanie poszerza horyzonty, rozbudza naszą wyobraźnię :) My czytamy i dlatego super przygody mamy :) Dziś Światowy Dzień Książki :)

15

Dbajmy o nasz dom :)

Dzień Ziemi - dzień, w którym przypomina się, że Nasza planeta jest naszym domem. Musimy pamiętać jak kruchy jest ekosystem planety ludzi. Jeżeli nie będziemy szanować Ziemi, nasz los może być tragiczny. Napiszcie pod postem w jaki sposób to Wy dbacie o Ziemię :)

24

Mistrzowie oszczędzania :)

W kategorii Mistrz oszczędzania podajemy wyniki z lutego :) Gratulujemy :)

71

Blogowicz miesiąca :)

Kochani czas na podsumowanie miesiąca lutego i marca w kategorii najlepszy blogowicz :) Gratulujemy i zachęcamy do zabawy :)

48

Wesołych Świąt

Niech istota Świąt Wielkanocnych napełni Was siłą oraz radością i sprawi, że uśmiech i optymizm będą towarzyszyły Wam każdego dnia.

72

Sukces Mateusza - brawo Ty :)

Sukces Mateusza, ucznia klasy III A oraz aktywnego członka SKO :) Awans do finału krajowych Międzynarodowych Mistrzostw w Grach Matematycznych i Logicznych. Brawo TY!

39

SKO-wicze o zdrowiu pamiętają

Dziś Światowy Dzień Zdrowia, ang. World Health Day – święto ustanowione przez Pierwsze Zgromadzenie Ogólne Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) w 1948 roku. Obchodzone jest corocznie od 1950 w dniu 7 kwietnia, w rocznicę powstania WHO. Jego celem jest zwrócenie szczególnej uwagi na najbardziej palące ...

28
1