1 2 3 następna ostatnia

Nowość: Rozwiąż Test Wiedzy Ekonomicznej!
Test To ogólnopolska rywalizacja na wiedzę z zakresu szeroko pojętych finansów, ekologii i cyberbezpieczeństwa 😊
66
Blog SKO

SzkolaSpoleczna

SzkolaSpoleczna

Witamy serdecznie na naszym blogu. Rozpoczynamy przygodę oszczędzania z SKO i Szkolnymi Blogami. Będziemy wdzięczni za odwiedziny, głosy, komentarze i gorący doping naszych pierwszych kroczków.

Bezpieczna droga :)

Nasi SKO-wicze z klasy IV odbyli kolejne zajęcia on-line z zaproszonym gościem :) Odwiedził Nas Pan Robert, który jest policjantem. Mięliśmy zajęcia z bezpieczeństwa na drodze :) Pięknie dziękujemy za wspaniale poprowadzenie zajęć :) Ogromny bukiet dla Pana :)

46

Piłka SKO :)

Czy piłka daje radość? Oczywiście :) A jak jest z logo SKO, to już jest cudownie :)

38

Super uczennica :)

Tytuł ucznia miesiąca zdobyła Kinga :)

26

Niespodzianka dla Liliany :)

Nasi Kochani SKO-wicze szykują kwiaty dla Liliany :) Szczegóły wkrótce :)

26

Powiększa się Nasza Rodzinka :)

Dziś Nowych SKO-wiczów witamy i do oszczędzania zachęcamy :) Przed Wami przygody z Lokatką i Hatetepesem ! Bedzie wesoło, będzie się działo :) Na Bloga SKO zaglądajcie i konkursów szukajcie :)

56

Lokatka na naszych zajęciach :)

Za rada Lokatki ruszyliśmy i przygotowaliśmy super zakładki do książek ! Zgadnijcie kto dla Nas pozował :) Brawo SKO-wicze!

40

Poznaliśmy pracusia :)

Klasa III B wybrała się na poszukiwanie wiosny :) Spacer po parku Naszych SKO-wiczów zakończył się odkryciem śladów Pana Bobra, który ciężko pracował :)

33

Ale kino !

W innej oprawie, ale dzięki Naszemu bankowi - PKO uczestniczyliśmy w wyjątkowym seansie! Łączyliśmy się z Poznaniem gdzie odbywa się Festiwal! Cisza i skupienie trwała przez cały seans! brakowało tylko popcornu ;)

26

Sukces Olka :)

Wielkie 👏👏👏 Aleksandra Dębińskiego z klasy III B, który przeszedł eliminacje gminne Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego w ramach działań PRO ARTE ❤️ Aleksander będzie reprezentował Szprotawę i Naszą szkołę na etapie powiatowym! Życzymy sukcesu i awansu do Finału wojewódzkiego!

14

Jutro idziemy do kina!

Kochani na zaproszenie Banku PKO BP będziemy jutro uczestniczyli w seansie filmowy :) W ramach 38 Międzynarodowego Festiwalu Filmów Młodego Widza obejrzymy film Pod koronami drzew i inne krótkie filmy :)

30
1 2 3 następna ostatnia