1 2 następna ostatnia

Ekologiczne Igrzyska Olimpijskie w Paryżu: jak sport i ekologia idą ze sobą w parze
Ekologia przenika różne sfery życia człowieka i jak się okazuje, może mieć wiele wspólnego ze sportem, a w szczególności z organizacją dużych wydarzeń sportowych. Tego typu imprezy często wpływają negatywnie na zanieczyszczenia powietrza, wody czy gleby. Na szczęście organizatorzy wprowadzają ekolog ...
3
Blog SKO

SzkolaSpoleczna

SzkolaSpoleczna

Witamy serdecznie na naszym blogu. Rozpoczynamy przygodę oszczędzania z SKO i Szkolnymi Blogami. Będziemy wdzięczni za odwiedziny, głosy, komentarze i gorący doping naszych pierwszych kroczków.

Dzień Niedźwiedzia Polarnego

Niedźwiedź polarny to niedźwiedź biały. Do drapieżników jest zaliczany. Z przeźroczystego futra jest cały. I wszystkim SKO-wiczom dobrze jest znany…

77

Kochani dziadkowie :)

O dziadkach pamiętamy i ich gorąco w murach szkoły przywitamy :) Była zabawa i uśmiechy, a u niektórych pojawiła się łezka w oku :)

44

Niech żyje bal :)

Poniedziałek był w Naszej szkole ostatnim dniem karnawału :) Piękne przebrania, wspaniała zabawa, mnóstwo atrakcji.... A zresztą zobaczcie sami :) Większa ilość zdjęć na FB :)

151

Nagradzamy :)

Gdy naszą szkołę odwiedza Dyrektor Oddziału PKO w Szprotawie Pan Czesław Szczepanik to zawsze, jest dobry znak. I tym razem uśmiechnięty Pan Dyrektor wręczył nagrody Poli i Juli uczestnikom konkursów SKO :) Gratulujemy :)

110

A u nas już Wiosna :)

Zakwitły przebiśniegi :)

214

O zwierzęta dbamy :)

W szkole SKO zorganizowała zbiórkę żywności i maskotek dla zwierząt :)

228

Nowy sprzęt sportowy :)

Dzięki działalności SKO, szkoła wzbogaciła się o nowy sprzęt sportowy :)

138

I semestr za nami :)

Dziś podsumowaliśmy z rodzicami I semestr :) Były Listy Gratulacyjne i Podziękowania :) Nasza mała szkoła ma dzieciaki i rodziców z wielkimi Sercami :)

101

Podsumowanie stycznia :)

Dziś podsumowaliśmy i rozdaliśmy nagrody w konkursie Mistrz Blogowania i Mistrz Oszczędzania - styczeń 2020 :)

203

Cerytfikat zdobyli :)

Dziś wyniki poznaliśmy i cybercertyfikat wywalczyliśmy Brawo Wy :)

89
1 2 następna ostatnia