1 2 3 następna ostatnia

Prezent nie tylko na Mikołajki
Lista 10 upominków, które możesz zrobić samodzielnie.
13
Blog SKO

SzkolaSpoleczna

SzkolaSpoleczna

Witamy serdecznie na naszym blogu. Rozpoczynamy przygodę oszczędzania z SKO i Szkolnymi Blogami. Będziemy wdzięczni za odwiedziny, głosy, komentarze i gorący doping naszych pierwszych kroczków.

Bransoletki ...

Bransoletki przyjaźni tworzymy i się ze wszystkim dzielimy :)

411

Miodzio zajęcia :)

Uczniowie klas I-III brali udział w niezwykłej interaktywnej przygodzie w świecie pszczół. "Pszczółka Pola odkrywa sekrety ula" to edukacyjne show, gdzie dzieci miały okazję porozmawiać z animowanym bohaterem na ekranie. Pogłębiały swoją wiedzę na różne tematy związane z pszczołami np. - dlaczego ...

37

10 000 :) Dziękujemy :)

Szanowni Państwo! Jesteśmy małą szkołą, która dopiero zdobywa doświadczenia związane z funkcjonowaniem SKO w szkole! Jest nam niezmiernie miło, że aż 10000 razy został polubiony nasz BLOG :) Przez okres naszej działalności, każdą naszą aktywność na wszystkich blogach zaznaczaliśmy kciukami, jak równ ...

296

Andrzejkowo, na wesoło, czyli ...

Dziś w naszej szkole ,uczniowie przenieśli się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych. Dzieci mogły "poznać swoją przyszłość- tą bliską "Co do Gwiazdora " i tą daleką... "kim będą w przyszłości". Wśród atmosfery zabawy i wróżb było też coś słodkiego Ten magiczny dzień był okazją do zapoznani ...

264

Uśmiech dziecka :)

Do szkoły dotarły podziękowania z Oddziału Pediatrycznego Szpitala w Szprotawie :) Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom orz nauczycielom, którzy przyczynili się do tej wspaniałej akcji :) Dziękujemy! W SKO jest Wielka MOC :)

211

Mamy i MY :)

Dotarły do nas Podziękowania od Pana Dariusz Piontkowskiego Ministra Edukacji Narodowej za udział w akcji Szkoła do hymnu :)

16

Aniołkowy zawrót głowy :)

Kolejne zajęcia, w których dzieci łączą przyjemność z nauką :) SKO-wicze sięgnęli nieba i zaprzyjaźnili się z Aniołkami :)

792

Na placu budowy ...

My zasady bezpieczeństwa znamy i na plac budowy tylko zaglądamy :) Już niedługo otworzymy i wszystkich SKO-wiczów do nas zaprosimy :)

79

Powiększa się nasza rodzinka :)

SKO-wicze nowi do nas dołączają i swoje książeczki odbierają :) Cieszymy się niezmiernie, że ciągle nas przybywa :) Brawo WY :)

13

Wyniki Konkursu Znamy :)

W dniu dzisiejszym w gabinecie 29 odbyło się pod okiem Lokatki uroczyste losowanie zwycięzców w Ogólnopolskim Konkursie Bezpieczeństwa Na Drodze Lokatka na pasach! Znamy już wyniki :) Jeszcze raz musimy zaznaczyć, że zwycięzcami są wszyscy, którzy znają i na co dzień stosują zasady bezpiecznego ...

219
1 2 3 następna ostatnia