1 2 następna ostatnia

Kradzież tożsamości – czy dotyczy jedynie świata wirtualnego?
W tym wpisie znajdziesz najważniejsze informacje na temat kradzieży tożsamości, a także poznasz ciekawe przykłady, które pomogą Ci zrozumieć to zagadnienie.
1
Blog SKO

SzkolaSpoleczna

SzkolaSpoleczna

Witamy serdecznie na naszym blogu. Rozpoczynamy przygodę oszczędzania z SKO i Szkolnymi Blogami. Będziemy wdzięczni za odwiedziny, głosy, komentarze i gorący doping naszych pierwszych kroczków.

Bransoletki przyjaźni SKO :)

Na zajęciach przygotowywaliśmy bransoletki przyjaźni :) Zabawa była przednia :) Ciężka, solidna i wytrwała praca popłaca :)

13

Jesienne drzewa :)

Za oknem plucha, a nasi dzielni SKO-wicze kolorową jesień "przemycili" do swoich klas :)

30

"Bijemy" rekord czytania na przerwie :)

Dzielni SKO-wicze na przerwach czytają i dzięki Pani Karince w biciu rekordu stratują :) Dziękujemy za pomoc wychowawcom :)

23

Chłopaków wspaniałych w SKO mamy :)

Chłopaków i dziewczyny wspaniałe w SKO mamy i dlatego nowe zdjęcia Wam podrzucamy :) Uczymy się wszyscy w SKO oszczędzania! Dlatego imprezy wspaniałe mamy !

31

Mistrzowie z klasy II

Uczniowie miesiąca w klasie II :) Gratulujemy :)

4

SPOTKANIE AUTORSKIE Z KATARZYNĄ ZYCHLĄ

SPOTKANIE AUTORSKIE Z KATARZYNĄ ZYCHLĄ Spotkania autorskie są aktywną zachętą do czytania, rozwijają wrażliwość uczniów i upowszechniają szeroko pojętą kulturę języka. Uczniowie chętniej sięgają po książkę, której autora bezpośrednio poznali. 01.10. 2020 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie ...

46

Prezent od klasy II i III :)

Dziękujemy Pani Marzenie i dzielnym uczniom, członkom SKO z klasy II i III za przygotowanie apelu :) Piosenki, wiersze oraz życzenia w tak wyjątkowych okolicznościach wzbudziły gromkie brawa :) Pani Dyrektor Krystyna Kopaniecka oraz członkowie Grona pedagogicznego byli pod ogromnym wrażeniem występó ...

38

Dzień Nauczyciela :)

W podzięce za zachęcanie do myślenia tak dobrze i uczciwie, jak tylko to możliwe spełnienia najskrytszych marzeń życzą Członkowie SKO :)

40

Hybrydowe nauczanie w Naszej szkole

Niestety zaliczyliśmy pierwszy kontakt z Covidem. 12 nauczycieli z naszej szkoły zaliczyło 10 dniową kwarantannę! Część zajęć odbywała się zdalnie, część klas uczyło się w domu , część chodziła do szkoły:) Prosimy Was dbajcie o higienę, trzymajcie dystans społeczny! Nauczyciele bardzo uważajcie! N ...

23

Mnożymy ...

Razem z SKO tabliczkę mnożenia przypominamy i do oszczędzania zachęcamy :) Wiedzę tym razem nauczycieli sprawdzamy, gdyż SKO-wicze ją na "blachę" znają :) Nasi nauczyciele są"the best" i tak jak SKO-wicze problemów z tabliczką mnożenia nie mają :)

54
1 2 następna ostatnia